Tragická nehoda v Petržalke si vyžiadala život otca a syna, ďalšie tri osoby previezli do nemocnice

Tragická nehoda v Petržalke si vyžiadala život otca a syna, ďalšie tri osoby previezli do nemocnice

Archívna reportáž
V centre Trnavy sa v nočných hodinách pohyboval mladík s mačetou v ruke: embed kód
BRATISLAVA / V záhradkárskej oblasti v bratislavskej mestskej časti Petržalka došlo k veľkej tragédii. Život dvoch mužov vyhasol po tom, čo sa nadýchali toxických plynov. Na miesto smerovali všetky záchranné jednotky.

K nešťastiu došlo v sobotu podvečer v záhradkárskej oblasti na Betliarskej ulici v bratislavskej Petržalke. Pre dvoch mužov sa večer skončil tragicky po tom, čo mali do chaty unikať splodiny z elektrocentrály. Tá sa nachádza v pivničných priestoroch chaty. "Podľa vyjadrenia zasahujúcich hasičov vo vnútri pivnice namerali prekročené hodnoty CO. Policajti miesto zabezpečili a hasiči priestory chatky odvetrali. Záchranári poskytli osobám prvú pomoc, no aj napriek ich snahe a úsiliu sa život mužom vo veku 63 a 32 rokov už navrátiť nepodarilo," informuje policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková. 

Ďalšie tri osoby previezli záchranári do jednej z bratislavských nemocníc. Medzi nimi aj žena, ktorá sa nachádza vo vážnom stave.  

Na miesto nešťastia ihneď smerovalo niekoľko záchranných vozidiel, vrátane hasičského auta. Na pomoc záchranárom prišlo deväť hasičov. 

Privolaní boli aj kriminalisti a tím krízovej intervencie z neziskovej organizácie Modrý anjel, ktorý je určený na podporu obetiam tragických udalostí a ich príbuzných. 

​Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci všeobecného ohrozenia. "Policajti na mieste vykonávajú všetky prvotné, neodkladné a neopakovateľné procesné úkony," informovala o prípade krátko po nešťastí polícia na sociálnej sieti

Vyšetrovanie smrti manželov je ukončené. Študenti mali vraždiť pre luxusnú vilu. Viac už Martin Krpač: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ/Polícia SR

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

07:10 Dr. Dolittle 3
09:15 Kráľ Škorpión 3
11:30 Ľadové ostrie
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
10:20 Na krídlach lásky
12:45 VŠETKO ČO MÁM RÁD
08:25 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII.
09:40 Vraždy v Brokenwoode IV.
12:00 Knight Rider
09:10 Ocko hrdina
09:15 Medzi nami zvieratkami
09:20 Najmenší slon na svete
09:05 Perfektní prázdniny
10:55 Skoro dospělá
12:35 Let’s Dance All In