Úspešná policajná akcia. Policajti zaistili drogy aj iné podozrivé veci

Úspešná policajná akcia. Policajti zaistili drogy aj iné podozrivé veci

ŽILINA / Žilinskí kriminalisti majú za sebou ďalšiu úspešnú akciu. V byte 37- ročného muža zaistili nie len drogy. Podľa informácií televízie JOJ v ich rukách skončilo aj viacero ďalších vecí, ktoré zrejme súvisia s inou trestnou činnosťou.

Podľa polície Martin z Banskej Bystrice predával drogy už vyše roka. Muži zákona dôkladne prezreli byt, ktorý si prenajal v centre Žiliny. Zdržali sa tam vyše troch hodín. Potom vyviedli podozrivého Banskobystričana von, aby prehľadali aj jeho auto.

"Pri domovej prehliadke sme našli a zaistili mikroténové vrecko s obsahom kryštalickej látky, zelenú sušinu a tabletky," povedala hovorkyňa KR PZ Žilina Jana Balogová. Podľa našich zistení malo ísť o pervitín, marihuanu a extázu. "Zo zaistenej kryštalickej látky je možné vyrobiť minimálne 248 jednorázových dávok drogy," dodala Balogová.

"Sudca pre prípravné konanie vyhovel návrhu prokurátora a rozhodol o vzatí obvineného do väzby. Dôvodom väzby je obava z pokračovania trestnej činnosti," informovala Lenka Belavá, hovorkyňa KS Žilina. Podľa informácií televízie JOJ boli v byte aj veci, ktoré pravdepodobne pochádzajú z rôznych krádeží. Napríklad aj drahé oblečenie, ktoré je určené pre vysokohorskú turistiku.

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 Coco
22:50 Susedia na odstrel
01:00 Smrtonosná pasca 3
20:25 Nemilosrdní
22:30 Hranice
01:05 Tisíc dní s Annou
20:10 Columbo
22:05 Vražedné čísla V.
23:05 Paranormálne záhady V.
20:40 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido II.
21:20 Bob staviteľ XV. - XVIII.
20:15 Černé zlato
22:30 Vzkaz v láhvi
00:20 Rodinná tajemství