Podpaľač zapálil auto priamo pred rodinným domom. Z vozidla zostal nepojazdný vrak

Podpaľač zapálil auto priamo pred rodinným domom. Z vozidla zostal nepojazdný vrak

MICHALOVCE / Na jednej z michalovských ulíc po polnoci vyčíňal podpaľač. Zapálil osobné auto, zaparkované pred rodinným domom. Hasiči oheň zlikvidovali v priebehu pár minút, no z vozidla zostal už iba nepojazdný vrak. Požiarom sa zaoberá aj polícia.

Požiar auta vypukol v noci. Hasičov privolal na pomoc sám majiteľ. Toho zobudili dve silné rany. Keď sa pozrel von z okna, spozoroval dym. Šíril sa z jeho auta, ktoré mal zaparkované priamo pred svojím rodinným domom. 

Po ich príchode bolo takmer celé vozidlo zachvátené požiarom. Oheň sa im v krátkom čase podarilo dostať pod kontrolu, následne aj zlikvidovať. Plamene stihli úplne zničiť celý interiér škodovky. K poškodeniu iných vozidiel našťastie nedošlo. Na miesto dorazil aj zisťovateľ príčin požiarov. Podľa neho auto niekto zapálil úmyselne. "Neznámy páchateľ rozbil bočné okno osobného motorového vozidla, rozlial horľavú kvapalinu a zapálil interiér vozidla," uviedol zisťovateľ príčin požiarov Marián Kováč. Požiar vyšetruje aj polícia. Kriminalistický technik na mieste zaistil stopy. Predbežná škoda na zhorenom aute bola majiteľom vyčíslená na 15 000 eur.

V Banskej Bystrici pred časom podpálili auto policajtovi. Pozrite si archívnu reportáž.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:10 Prvé oddelenie II.
05:20 Prvé oddelenie II.
05:45 Noviny TV JOJ
05:00 Súdna sieň
05:45 Súdna sieň
06:40 Postavíme, opravíme, zveľadíme
05:20 Pod povrchom
06:10 Záchranári
07:15 Skutočné príbehy
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:05 Láska na tři roky
07:55 Altamira
09:40 Zůstaň nablízku