Tragická smrť dvojročného chlapca pri Trnave. Podľa informácií TV JOJ bol obarený

Tragická smrť dvojročného chlapca pri Trnave. Podľa informácií TV JOJ bol obarený

JASLOVSKÉ BOHUNICE / Trnavská polícia rieši tragickú smrť iba dvojročného chlapčeka. Vzhľadom na to, že ide o citlivý prípad, polícia viac k prípadu prezradiť nechce. Na mieste nešťastnej udalosti bol reportér TV JOJ Andrej Zavřel.

Podľa informácií TV JOJ v rodinnom dome v obci Pečeňady žije pár spolu s piatimi deťmi. Okrem nich v dome žije aj ich priateľka s ďalšími troma malými deťmi. 

Podľa informácií TV JOJ od muža, ktorý v dome býva, bol chlapec pri umývaní obarený. "Ten rozsah bol extrémne veľký. Prakticky celý povrch tela okrem vlasatej časti. To znamená tvár, krk, trup, nohy, chrbátik. S takto veľkým rozsahom popálenín som sa za 40 rokov praxe nestretol ani u dospelého ani u dieťaťa," uviedol záchranár Viliam Dobiáš.

Rodina zavolala zranenému chlapcovi záchranku, ktorá ho po ošetrení previezla na bratislavské Kramáre. Tam chlapec vo štvrtok svoj boj o život prehral."Vykonávame všetky potrebné procesné úkony a zisťujeme okolnosti, za akých sa nešťastná udalosť stala. Vzhľadom na citlivosť prípadu nemôžeme v tejto chvíli poskytnúť žiadne bližšie informácie. Vec si prevzal vyšetrovateľ a k právnej kvalifikácii sa budeme vedieť vyjadriť až po dôslednom zadokumentovaní," uviedla polícia na sociálnej sieti. 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:50 Noviny TV JOJ
06:35 Krimi
07:05 Noviny TV JOJ
05:10 Hoď svišťom
05:40 Súdna sieň
06:45 Súdna sieň
05:05 Keď je pečenie umenie III.
05:50 Ochrancovia
06:30 Ochrancovia
05:05 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:20 Ledová sezóna
07:05 Dámský klub
08:55 Paříž počká