Zásah NAKA v Rusovciach: Policajti mali zadržať jednu osobu

Zásah NAKA v Rusovciach: Policajti mali zadržať jednu osobu

BRATISLAVA / Policajti KR PZ Bratislava spolu s kukláčmi NAKA zasahovali na jednej z ulíc v Rusovciach smerom na Čunovo. Doprava pre zásah zostala paralyzovaná, v oboch smeroch sa tvoria kilometrové kolóny. Podľa informácií TV JOJ ide predbežne o drogovú trestnú činnosť. Zadržať mali jedného muža a ženu.

Kukláči v Bratislave odstavili luxusné auto a hľadali v ňom drogy. Za volantom Audi sedela žena a na mieste spolujazdca muž. Ten sa mal brániť, tak museli kukláči pritvrdiť, nakoniec zostal muž spútaný ležať na zemi. Žena spolupracovala. Podľa polície v aute mali byť drogy.

Bratislavským policajtom vypomáhali aj kukláči z NAKA. Policajti prehľadali aj za pomoci psa celé auto, vrátane batožiny. Zaistené predmety zbalili a zadržané osoby eskortovali na políciu. Či našli drogy a koľko, to nám zatiaľ polícia nepotvrdila. Spočiatku sa v spojitosti s prípadom hovorilo aj o streľbe. "Informácie o streľbe neboli potvrdené. Poskytnutie bližších informácií v súčasnosti nie je možné, nakoľko by to mohlo zmariť alebo sťažiť objasnenie a vyšetrenie veci. Bližšie informácie k prípadu poskytneme, keď to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní," vyjadrila sa policajná hovorkyňa Veronika Slamková. 

​Podľa zdroja blízkeho polícii, ešte stále by policajná akcia nemala byť ukončená a mali by prebiehať ďalšie prehliadky.

Ako sa vyjadrili svedkovia zásahu, akcia prebehla veľmi rýchlo.

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:00 INKOGNITO
14:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:45 IQ TAXI
13:30 Simpsonovci IV.
14:00 Simpsonovci IV.
14:30 UHÁDNI MÔJ VEK
13:05 Kosti IX.
14:05 Vražedné čísla III.
15:05 Vražedné čísla IV.
13:35 Viking Vicky
13:50 Volám sa Caillou V.
14:15 Medzi nami zvieratkami
13:20 Jezdkyně
15:10 Sedmilhář
16:50 Prázdniny!