Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Bibiána
2.12.2023
Po nehode na križovatke museli transportovať tehotnú ženu do nemocnice
Zdielať na

Po nehode na križovatke museli transportovať tehotnú ženu do nemocnice

KYSUCKÉ NOVÉ MESTO / V stredu večer sa na križovatke pri Kysuckom novom meste zrazili až štyri autá. Mladý 22-ročný vodič, ktorý sedel za volantom požičaného auta bol na ceste domov do Novej Bystrice. Nerešpektoval však svetelnú signalizáciu a podľa svedkov prešiel na červenú. V križovatke tak spôsobil hromadnú nehodu.

V jednom z áut sedela aj tehotná žena. Tú záchranári previezli do nemocnice v Čadci. "Že bola vo vysokom štádiu tehotenstva," uviedol brat účastníka nehody. 

Dvadsaťdvaročný Patrik, ktorý sedel za volantom Seatu a šiel zo Žiliny mal prejsť podľa svedkov na červenú. Najskôr v križovatke narazil do malej dodávky, následne jeho auto odhodilo do ďalších dvoch áut, ktoré stáli v križovatke na červenú. Záchranári tak do nemocníc v Žiline a v Čadci previezli až 4 ľudí a to s rôznymi poraneniami. Nehoda v križovatke skomplikovala dopravu na vyťaženej ceste 1/11. Policajti autá odkláňali cez obchádzku a to až do zdokumentovania a odstránenia následkov vážnej kolízie.

Tragická nehoda na východe Slovenska si vyžiadala tri životy žien. Príbuzní si nevedia vysvetliť, čo sa stalo. Pozrite si reportáž:

Súvisiace články

Najčítanejšie správy