Vražda v Hlohovci: Tridsaťdeväťročný muž pri prevoze do nemocnice zomrel

22.08.2019 11:32 Noviny.sk Krimi

Vražda v Hlohovci: Tridsaťdeväťročný muž pri prevoze do nemocnice zomrel

HLOHOVEC / Polícia vyšetruje tragédiu, ktorá sa odohrala v stredu večer v Hlohovci. Tridsaťdeväťročného muža, zatiaľ, neznámy páchateľ bodol. Na miesto dorazili policajti aj záchranári, ktorí muža prevážali do nemocnice. Pri prevoze ale zomrel. Podľa informácií TV JOJ zo zdroja blízkeho vyšetrovania bola na mieste tragédie aj jeho priateľka, ktorá tvrdí, že ho tak už našla.

"Polícia zadržala a do cely policajného zaistenia umiestnila podozrivú osobu. Bolo začaté trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy, polícia vykonáva potrebné procesné úkony. Viac informácií poskytneme, len čo to umožní procesná situácia," informovala policajná hovorkyňa Martina Kredatusová. 

39-ročného Ľubomíra mala podozrivá osoba bodnúť do hrude. Podľa informácií TV JOJ zo zdroja blízkeho vyšetrovaniu bola na mieste tragédie aj jeho priateľka, ktorá mala byť pod vplyvom alkoholu. Záchranárom tvrdila, že ho tak už našla. "Výzvu na tiesňovú linku 155 sme prijali po 22. hodine s tým, že pomoc potrebuje zranený muž. Na miesto sme vyslali záchranárov, žiaľ napriek ich maximálnemu úsiliu sa mu ich nepodarilo zachrániť," informovala hovorkyňa operačného strediska záchranárov Alena Krčová. 

Podľa susedov bol bol Ľubomír nekonfliktný typ. Podľa políciou oficiálne nepotvrdených informácií došlo medzi dvojicou aj k hádke. Ich osobné veci mali byť podľa susedov povyhadzované vonku na trávniku. 

O život prišla aj 38-ročná matka chlapca. V paneláku, kde žila, ju zavraždili. Viac o hrozivom prípade sa dozviete TU:

Zdroj: noviny.sk/Polícia SR

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:30 Bez servítky
09:35 Súdna sieň
10:15 Súdna sieň
08:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
09:25 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
10:45 Poklady z blšáku X.
09:05 Divoké kone II.
10:30 Prestreté
11:50 Nákupné maniačky
09:10 Rapotáčik
09:20 Kid Lucky
09:35 Mach a Šebestová na cestách
08:35 Helena
10:40 Balón
12:55 Popelky