Vážna dopravná nehoda pre kŕč v nohe. Vodička vošla do protismeru aj s dvoma deťmi v aute

Vážna dopravná nehoda pre kŕč v nohe. Vodička vošla do protismeru aj s dvoma deťmi v aute

GRETĽA / Cestou do práce skončil muž z gelnického okresu v rukách hasičov. Museli sa oňho postarať po vážnej nehode. Vodička mu totiž vošla do protismeru. Tvrdila nám, že pre zdravotné problémy. V aute viezla dve malé deti na návštevu k babke.

Muž na modrom Hyundai smeroval do práce, ten bol najvážnejšie zranený. Ako prví sa na miesto dostali hasiči, ktorí išli náhodou okolo. Svedkovia ani účastníci nehody nestihli zavolať na tiesňovú linku, ani to nebolo potrebné. Chlapi smerujúci na vystriedanie ku zásahu vyšli z auta a začali pomáhať."Pán vyšiel cez okno sám, vyplazil sa. Naši ho už potom ošetrovali. Potom sme ich prestriedali, oni pokračovali na zásah k lesnému požiaru," približuje veliteľ zásahu Slavomír Ivančo. 

Nehodu spôsobil kŕč

Za nehodu môže podľa vodičky strieborného SUV kŕč, ktorý dostala do nohy. Ako nám mimo kamery povedala, zahmlilo sa jej pred očami."Dá sa povedať, že na priamom úseku cesty z technického hľadiska z neznámych príčin, prešlo do protismeru. kde sa zrazilo ľavou prednou čelnou časťou s oproti idúcim vozidlom Hyundai modrej farby," objasňuje Peter Onderuš, súdny znalec z odboru dopravy. 

Zasahovali tu tri posádky záchranárov

Skontrolovali vodičku strieborného SUV, ošetrili vodiča modrého auta a tiež malé deti."Dve maloleté osoby utrpeli ľahšie zranenia a boli v sprievode matky prevezené do nemocnice. Vodič druhého vozidla sa sťažoval na bolesti krčnej chrbtice, hrudníka a hlavy," informuje hovorkyňa záchranárskej skupiny Katarína Načiniaková. 

Muž ostal hospitalizovaný v nemocnici s otrasom mozgu a viacerými poraneniami. Je stabilizovaný. "Jednalo sa o čelnú zrážku s čiastočným prekrytím. Teda vozidlá po nehode rotovali," opisuje situáciu Onderuš. 

Hasiči pri Váhu zasahovali niekoľko hodín, z kanála vytiahli dve autá: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:35 C.S.I.: Kriminálka New York VIII.
19:30 ŽREBOVANIE
19:40 TIPOS INFO
18:55 Súdna sieň
20:10 Tlkot srdca
21:00 C.S.I.: Kriminálka New York VIII.
19:20 Bob staviteľ XV. - XVIII.
19:35 Volám sa Caillou V.
20:00 Ferdo Mravec
18:40 Andy Summers - Autobiografie
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Všechny prachy světa
22:35 Bavme se o sexu