Dcéra s matkou havarovali na luxusnom elektromobile. Po náraze sa zrútili do priekopy

Dcéra s matkou havarovali na luxusnom elektromobile. Po náraze sa zrútili do priekopy

DETVA / Rýchlostnú cestu R2 v smere od Zvolena na Detvu zablokovala dopravná nehoda. Ženy v elektromobile prerazili zvodidlá a skončili mimo cesty. Mali pritom obrovské šťastie. Zo zdemolovaného auta totiž vystúpili po vlastných.

Dcéra viezla mamu na vyšetrenie k lekárovi. S luxusným elektromobilom vo vysokej rýchlosti prerazili zvodidlá a skončili mimo cesty. Vodička v rýchlosti prešla z ľavého pruhu až ku krajnici, pod nárazom sa zlomili zvodidlá a auto sa zrútilo do priekopy. Svedkovia, ktorí nehodu videli, zastavili, volali záchranárov a pomáhali zraneným ženám. Tie z poriadne zdemolovaného auta vystúpili po svojich. "Štyridsaťjedenročná vodička z doteraz nezistených príčin pri obiehaní vozidla nabúrala do betónových zvodidiel, odhodilo ju, prerazila zvodidlá," informovala policajná hovorkyňa Mária Faltániová. 

"Po príchode sme pomáhali záchranárom, na aute sme vykonali protipožiarne opatrenia," vyjadril sa Michal Horváth, veliteľ zásahu hasičov z Detvy. "Záchranári ošetrili dve dospelé osoby, transportovali ich do nemocnice vo Zvolene," povedal Andrej Hirjak, hovorca záchranárov. 

 Nehodu vyšetrujú diaľniční policajti. Alkohol u ženy, ktorá sedela za volantom auta, nezistili. Škody sa ale vyšplhajú na desaťtisíce eur, luxusný elektromobil ostal po nehode úplne zdemolovaný. Na miesto dorazil aj znalec, ktorý bude skúmať príčinu nehody. 

Policajti začali s prísnejšími kontrolami na cestách. Viac v reportáži TU:

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
09:05 Panelák
07:20 Odsúdené II.
08:50 Kosti III.
10:05 Klamári II.
07:50 Sníček
08:00 Okido I.
08:15 Viking Vicky
07:20 Albert Nobbs
09:25 Vrtěti ženou
11:15 Já a ty