Šoférovi za volantom prišlo nevoľno, s veľkou dodávkou sa zrútil z cesty

Šoférovi za volantom prišlo nevoľno, s veľkou dodávkou sa zrútil z cesty

BANSKÁ BYSTRICA / Šoférovi za volantom prišlo nevoľno, s veľkou dodávkou sa zrútil z cesty. Prešiel desiatky metrov dolu svahom, tesne minul panelák a nabúral do stromu. Obyvatelia banskobystrického sídliska vybehli na dvor keď začuli silnú ranu. Vodiča na mieste dlhé minúty resuscitovali hasiči aj záchranári.

Vodič zišiel z hlavnej cesty, prešiel dolu svahom a iba tesne minul panelák. "Mala som okno otvorené, rachlo to a že čo sa robí či sa činžiak váľa, či čo," opísala svedkyňa. Náhla nevoľnosť premohla 55-ročného vodiča počas jazdy. Nad dodávkou stratil kontrolu, bolo obrovským šťastím, že pritom ako sa rútila dolu svahom a neskôr aj po chodníku, nezachytila žiadneho chodca. Skončilo to nárazom do stromov.

Vodiča našli hasiči sedieť za volantom, bol v bezvedomí a nereagoval. Začal tak boj o jeho život. "Osoba bola zakliesnená na mieste vodiča, bol resuscitovaný, po obnove funkcií nasledoval prevoz do nemocnice," dodal hasič Ján Ťurek. Muža hospitalizovali v banskobystrickej nemocnici a nateraz je jeho stav stabilizovaný.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:35 POLICAJTI V AKCII
11:35 DIVOKÉ KONE
09:35 Simpsonovci XIX.
10:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:10 SVET PODĽA EVELYN
08:35 Amerika má talent XII.
10:55 Kosti
12:00 Columbo
09:45 Strážca vesmíru Roger
10:00 Jahôdka a jej kamaráti I.
10:25 Požiarnik Sam X.
09:40 O(d)puštění
11:15 Jiný svět
13:00 American Teen