Šoférovi za volantom prišlo nevoľno, s veľkou dodávkou sa zrútil z cesty

Šoférovi za volantom prišlo nevoľno, s veľkou dodávkou sa zrútil z cesty

BANSKÁ BYSTRICA / Šoférovi za volantom prišlo nevoľno, s veľkou dodávkou sa zrútil z cesty. Prešiel desiatky metrov dolu svahom, tesne minul panelák a nabúral do stromu. Obyvatelia banskobystrického sídliska vybehli na dvor keď začuli silnú ranu. Vodiča na mieste dlhé minúty resuscitovali hasiči aj záchranári.

Vodič zišiel z hlavnej cesty, prešiel dolu svahom a iba tesne minul panelák. "Mala som okno otvorené, rachlo to a že čo sa robí či sa činžiak váľa, či čo," opísala svedkyňa. Náhla nevoľnosť premohla 55-ročného vodiča počas jazdy. Nad dodávkou stratil kontrolu, bolo obrovským šťastím, že pritom ako sa rútila dolu svahom a neskôr aj po chodníku, nezachytila žiadneho chodca. Skončilo to nárazom do stromov.

Vodiča našli hasiči sedieť za volantom, bol v bezvedomí a nereagoval. Začal tak boj o jeho život. "Osoba bola zakliesnená na mieste vodiča, bol resuscitovaný, po obnove funkcií nasledoval prevoz do nemocnice," dodal hasič Ján Ťurek. Muža hospitalizovali v banskobystrickej nemocnici a nateraz je jeho stav stabilizovaný.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

22:15 Wasabi
00:15 Vojak 4: Pohyblivý cieľ
02:25 Noviny TV JOJ
23:05 18 ROKOV S TV JOJ
23:15 Detektív Dee a záhada tajomného ohňa
01:55 Walking Dead VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:10 Kráľovná juhu III.
00:10 Agent II.
23:05 Volám sa Caillou V.
23:30 Jahôdka a jej kamaráti I.
23:55 Kúzlovanie
21:55 Nečekaná hrozba
23:30 Martin a Venuše
01:10 Co víc si můžu přát