Čelná zrážka autobusu a auta sa skončila tragédiou

Čelná zrážka autobusu a auta sa skončila tragédiou

BRATISLAVA / Utorkový večer sa v Devínskej Novej Vsi skončil tragédiou. Čelná zrážka autobusu kyvadlovej dopravy s osobným autom si vyžiadala jednu obeť a štyroch zranených.

Dopravná nehoda v Devínskej novej Vsi sa skončila tragicky. Tridsaťdvaročný vodič SUV čelnú zrážku s autobusom neprežil. K fatálnej kolízií došlo v utorok okolo deviatej hodiny večer. Vodič SUV značky Volvo so zvolenskou poznávacou značkou išiel po Istrijskej ulici smerom na Devín. Podľa polície z doposiaľ nezistených príčin prešiel v tomto úseku s autom do protismeru, kde sa čelne zrazil s protiidúcim autobusom.

Náraz mal pre neho fatálne následky. Napriek snahe záchranárov ho oživiť, svojim zraneniam na mieste podľahol. S ľahšími zraneniami skončil vodič autobusu a traja cestujúci, ktorých previezli do nemocnice. Podľa informácií televízie JOJ vodič Volva nebol jeho majiteľom. Malo ísť o automechanika, ktorý mal auto v stredu ráno vrátiť majiteľke. Podľa našich informácií nebol počas jazdy v aute pripútaný bezpečnostným pásom. Presné príčiny ako aj okolnosti nehody zisťuje polícia.

"V tejto súvislosti poverený príslušník PZ začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia," informovala policajná hovorkyňa Veronika Slamková.

Pozrite si reportáž o nehode pre tzv. "neviditeľnú značku".: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 Rytmická sekcia
23:10 Na zlej strane
02:45 Krimi
20:35 Pozná ju ako svoje boty
23:30 MacGruber
01:30 Kinosála
22:55 Hawaii 5.0 IX.
23:55 Vražedné Miami
00:55 Vražedné Miami
22:55 Okido I.
23:10 Pat a Mat
23:20 Zabi nudu! II.
22:20 Gentlemani
00:10 Závěť
02:10 Virus 1.0