Mladík (24) sa utopil v štrkovisku. Hasiči ho hodiny hľadali

Mladík (24) sa utopil v štrkovisku. Hasiči ho hodiny hľadali

RAKÚSY / Martin (24) sa v nedeľu utopil v štrkovisku v obci Rakúsy (okres Kežmarok). Hasiči na člne ho hľadali v mútnej vode vyše dvoch hodín. Na pomoc prišla hasičská brigáda z Humenného. Upozorňujeme, že obsah nie je vhodný pre maloletých čitateľov.

Niektorí videli, ako Martin zmizol pod hladinou. "Len ruky sme videli, ako sa potápa dole," vraví svedkyňa. Matka 24-ročného Martina sa zrútila, vedela, že je zle, keď sa v osade ozval krik. 

V krátkom čase na miesto dorazili aj kežmarskí policajti a hasiči. "Začali sme s pátracími hákmi hľadať utopeného na dne," uviedol veliteľ zásahu Jaroslav Rybovič. 

Vyše dvoch hodín sa hasiči snažili nájsť Martina vo vode. Napriek veľkej snahe hasiči telo mladíka nenašli. Na miesto dorazila hasičská brigáda s potápačskou výbavou. Medzitým sa ale medzi miestnymi začalo hovoriť o tom, že Martin žije, že možno šiel do lesa, alebo je v inej obci. 

Nikto nevedel, ktoré správy sú pravdivé a do toho začali osadníci riešiť aj bezpečnosť. "Treba to oplotiť, dať zákaz vstupu, ale vidíme to, v akom stave to je," myslí si obyvateľ osady Gabriel Pišta. Okolo 15:00 hodiny ale hasičský potápač dal signál, že napriek silnému vetru vo vode Martinovo telo našiel. 

K podobnému prípadu došlo nedávno aj v obci Čaňa. Pozrite si reportáž: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:20 DIVOKÉ KONE
12:30 DIVOKÉ KONE
13:50 Súdna sieň
10:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:15 Mutanti II.
13:25 Hoď svišťom
12:00 Columbo
14:00 JAG IV.
15:00 Policajt z L.A.
12:10 Príšerky zo skúmavky
12:30 Albert pozná prírodu najlepšie
12:55 Agi Bagi
11:35 Love and Mercy
13:45 Tankový prapor
15:15 Kdybych měl křídla