Tragédia v Senci. Mladíka na železničnej stanici zasiahol prúd z trakčného vedenia

Tragédia v Senci. Mladíka na železničnej stanici zasiahol prúd z trakčného vedenia

SENEC / Tragické ráno v Senci na železničnej stanici. O život prišiel mladý muž, ktorý podľa svedkov preliezal cez vagón. Prípad už vyšetruje polícia. Na mieste je redaktor TV JOJ Juraj Hajdin.

K tragédii došlo podľa svedkov okolo 6:00 hodine ráno. Mladý muž vo veku približne od 25 do 30 rokov údajne preliezal jeden z odstavených vagónov. Nakoľko v trakčnom vedení je veľmi vysoké napätie, mladíka zasiahol prúd. 

Ľudia, ktorí sa po šiestej hodine ráno pohybovali v okolí koľajiska zaregistrovali krik a iskrenie. Preto okamžite kontaktovali políciu a záchranárov. "Podľa doterajších informácii muž doposiaľ neznámej totožnosti utrpel na jedno z odstavených vagónov v priestore železničnej stanice zranenia elektrickým prúdom. Následkom týchto zranení na mieste podľahol," informoval policajný hovorca Michal Szeiff.  Vyšetrovaním okolností tejto udalosti sa zaoberájú policajti Odboru železničnej polície v Bratislave.

Mŕtvy nemal pri sebe žiadne doklady. Obhliadajúci lekár na mieste vylúčil cudzie zavinenie. "Osoba utrpela fatálne poranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom. Lekár musel konštatovať smrť," uviedla hovorkyňa záchranárov Alena Krčová. 

Železnice neustále upozorňujú verejnosť, aby nevstupovali do priestorov, kde je to prísne zakázané. "V trolejovom vedení sa nachádza vysoké napätie, až 25 tisíc voltov. Zabíja už aj na väčšiu vzdialenosť," upozorňuje polícia. 

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:20 DIVOKÉ KONE
12:30 DIVOKÉ KONE
13:50 Súdna sieň
12:15 Mutanti II.
13:25 Hoď svišťom
14:10 Kutyil s.r.o. II.
12:00 Columbo
14:00 JAG IV.
15:00 Policajt z L.A.
12:10 Príšerky zo skúmavky
12:30 Albert pozná prírodu najlepšie
12:55 Agi Bagi
11:35 Love and Mercy
13:45 Tankový prapor
15:15 Kdybych měl křídla