Tragédia v Senci. Mladíka na železničnej stanici zasiahol prúd z trakčného vedenia

Tragédia v Senci. Mladíka na železničnej stanici zasiahol prúd z trakčného vedenia

SENEC / Tragické ráno v Senci na železničnej stanici. O život prišiel mladý muž, ktorý podľa svedkov preliezal cez vagón. Prípad už vyšetruje polícia. Na mieste je redaktor TV JOJ Juraj Hajdin.

K tragédii došlo podľa svedkov okolo 6:00 hodine ráno. Mladý muž vo veku približne od 25 do 30 rokov údajne preliezal jeden z odstavených vagónov. Nakoľko v trakčnom vedení je veľmi vysoké napätie, mladíka zasiahol prúd. 

Ľudia, ktorí sa po šiestej hodine ráno pohybovali v okolí koľajiska zaregistrovali krik a iskrenie. Preto okamžite kontaktovali políciu a záchranárov. "Podľa doterajších informácii muž doposiaľ neznámej totožnosti utrpel na jedno z odstavených vagónov v priestore železničnej stanice zranenia elektrickým prúdom. Následkom týchto zranení na mieste podľahol," informoval policajný hovorca Michal Szeiff.  Vyšetrovaním okolností tejto udalosti sa zaoberájú policajti Odboru železničnej polície v Bratislave.

Mŕtvy nemal pri sebe žiadne doklady. Obhliadajúci lekár na mieste vylúčil cudzie zavinenie. "Osoba utrpela fatálne poranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom. Lekár musel konštatovať smrť," uviedla hovorkyňa záchranárov Alena Krčová. 

Železnice neustále upozorňujú verejnosť, aby nevstupovali do priestorov, kde je to prísne zakázané. "V trolejovom vedení sa nachádza vysoké napätie, až 25 tisíc voltov. Zabíja už aj na väčšiu vzdialenosť," upozorňuje polícia. 

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:50 Noviny TV JOJ
07:40 Labková patrola I.
08:05 Káčerovo I.
06:15 Súdna sieň
07:30 Súdna sieň
08:30 NOVÁ ZÁHRADA
06:00 X Factor Veľká Británia XIV.
07:40 X Factor Veľká Británia XIV.
09:00 Áno, šéfe! USA IV.
07:10 Požiarnik Sam IX.
07:20 Požiarnik Sam IX.
07:30 Kúzlovanie
06:05 Mia a bílý lev
07:55 Tah pěšcem
09:55 Dobrou noc a hodně štěstí