Muža obvinili z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu, napriek tomu je na slobode

Muža obvinili z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu, napriek tomu je na slobode

PRIEVIDZA / Obvinili ho z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu a napriek tomu je na slobode. Reč je o mužovi, ktorý v auguste 2017 v jednej z prievidzských firiem najskôr dobil nič netušiaceho muža a potom ho podpálil. Zarážajúce je, že viac ako rok policajti vec riešili ako ublíženie na zdraví.

"Stál nado mnou a povedal, nemal si sem chodiť ty zmrd a začal ma mlátiť tou oceľovou tyčou hlava-nehlava," povedal zranený muž Milan. 

Milan sa podľa jeho slov ocitol v nesprávny čas na nesprávnom mieste. Vošiel do kancelárie jednej prievidzskej firmy v momente, keď tu bol zlodej. Ten nič netušiaceho muža buchol železnou tyčou po hlave. Surovo ho bil niekoľko minút.

"On ma polial a zapálil," dodáva zranený muž. Milan vyšiel z posledných síl von. Páchateľ ušiel. O pár dní ho zadržali policajti. V tom čase 30-ročného Ľuboša obvinili zo zločinu ublíženia na zdraví. Spis si ale vyžiadala krajská prokuratúra v Trenčíne. Prípad začal riešiť krajský policajný vyšetrovateľ. Muža nakoniec obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu. Napriek tomu je stále na slobode. "Vzhľadom k tomu, že prípad je v štádiu vyšetrovania, nebudeme sa vyjadrovať," povedala hovorkyňa trenčianského policajného zboru Danka Adámiková.

Milana desí najmä to, že páchateľ je stále na slobode. "On je tu medzi nami a môže to dokončiť," myslí si Milan.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:20 Diabol nosí Pradu
13:25 A-Team: Posledná misia
15:55 NOVÁ ZÁHRADA
10:45 Šťastný Luke
12:45 Prvé oddelenie
13:10 Prvé oddelenie
10:50 Vraždy v Brokenwoode II.
12:50 Taken - Posadnutý pomstou II.
13:45 Taken - Posadnutý pomstou II.
12:10 Dážďovečky
12:25 Krtko
12:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
11:05 Čarodějovy hodiny
12:55 Poslední odkaz
14:45 Králové hor