Polícia zasahovala na východnom Slovensku. V lese našli časti lebky

Polícia zasahovala na východnom Slovensku. V lese našli časti lebky

DRIENICA / Ľudské pozostatky našli v lese na východnom Slovensku a to na odľahlom mieste v rekreačnej časti Drienice neďaleko Sabinova. Na miesto privolali policajtov. Zatiaľ nevedia o koho ide. Našli tam časť ľudskej lebky.

Kostrové pozostatky boli nájdené v tráve neďaleko lesnej cesty. Nález bol v nedostupnom teréne. Policajtom asistovali pri zásahu aj hasiči. Pomocou štvorkolky im pomohli dostať sa na miesto. "Išlo o časti ľudskej lebky bez tvárovej časti, bez hornej čeľuste a sánky," uviedla Jana Ligdayová, hovorkyňa KR PZ Prešov. 

Ľudské pozostatky boli nájdené v lese v ťažko dostupnom teréne. Polícia zatiaľ nevie ani to, či išlo o muža alebo ženu. "Privolaný súdny lekár bude nález podrobne skúmať, aby mohol presne stanoviť pohlavie osoby, vek, či príčinu úmrtia," informovala Jana Ligdayová. Komu nájdené pozostatky patria, bude predmetom ďalšieho vyšetrovania. Na lebke boli podľa zdroja TV JOJ stopy pripomínajúce strelné poranenie. Viac ale ukáže ďalšie znalecké skúmanie. "Polícia preveruje všetky okolnosti prípadu, poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Sabinov vo veci začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia," dodala Jana Ligdayová. 

Na Záhorí objavili pozostatky kostí zvierat. Majiteľovi hrozí vysoká sankcia:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:00 NOVINY O 12:00
12:35 TOP STAR
13:00 Hoď svišťom
12:30 Profesionáli
13:15 Simpsonovci VII.
13:45 Simpsonovci VII.
11:50 VLCI
12:55 Ochrana svedkov III.
13:50 Doktori III.
12:25 Krtko
12:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
12:45 Bob a Bobek králiky z klobúka
11:05 Můj kamarád delfín
12:40 Osudová láska
14:15 Světlo mezi oceány