VIDEO: Mladá vodička nezvládla riadenie, auto odhodilo až k potoku

VIDEO: Mladá vodička nezvládla riadenie, auto odhodilo až k potoku

DLHÉ NAD CIROCHOU / V poslednej chvíli stihli odskočiť, keď sa auto rútilo na chodník. Takto opisujú svedkovia priebeh nehody v obci Dlhé nad Cirochou. Po zrážke s ďalším autom zdemolovala mladá vodička plynovú prípojku aj oplotenie. Vozidlo odhodilo na opačnú stranu cesty a od pádu do potoka ho delili iba centimetre.

K nehode došlo ešte v piatok. Svedkovia hovoria, že auto v plnej rýchlosti demolovalo všetko, čo mu stálo v ceste. K zrážke s druhým vozidlom malo dôjsť počas riskantného predbiehania cez plnú čiaru. Vodička cez obec prechádzala v čase, keď išli ľudia do kostola. Dvaja chodci tvrdia, že idúcemu autu sa vyhli v poslednej chvíli. 

Auto prerazilo oplotenie pred rodinným domom a poškodilo plynovú prípojku. Odtiaľ ho odhodilo na opačnú stranu cesty až k miestnemu potoku. "Vozidlo sme zabezpečili proti pohybu a požiaru. Na miesto bol privolaný technik plynovej služby," vyjadril sa veliteľ zásahu hasičov Milan Kubaliak. 

Celkové škody polícia vyčíslila na 7 tisíc eur. "Vodička poškodila okrem zúčastnených vozidiel aj oplotenie rodinného domu, plynovú prípojku a pripojenie na internet," uviedla policajná hovorkyňa Jana Ligdayová. Svedkovia na mieste nehody tvrdili, že auto nešoférovala 19-ročná žena ale spolujazdec. Polícia to však zatiaľ nepotvrdila. "Obaja vodiči boli podrobení dychovej skúške na alkohol, výsledok bol negatívny," dodala Ligdayová. To, či za volantom skutočne sedela mladá žena bude predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Za volant auta si sadol kňaz, ktorý bol pod vplyvom alkoholu. Jeho jazda skončila nešťastne. Viac v reportáži TU:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:20 Súdna sieň
11:05 Aféry II.
12:00 INKOGNITO
10:05 Najlepšie svetové videá V.
11:20 Áno, šéfe USA II.
12:20 NOVÁ ZÁHRADA
10:30 Nákupné maniačky
11:55 UHÁDNI MÔJ VEK
12:35 Vražedné Miami
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
09:55 Vášeň mezi řádky
11:55 Divergence
14:25 Pompeje