Len trojročný chlapček prišiel o život. Údajne ho týral otčim

Len trojročný chlapček prišiel o život. Údajne ho týral otčim

PRAHA / Česká republika je otrasená správou o smrti malého dieťatka. Vo väzbe sedí jeho otčim, ktorý ho mal podľa obvinenia policajtov týrať. Hrozí mu za to 12-ročné väzenie. Na sociálnych sieťach sa ľudia búria a spisujú petíciu.

Malý Mareček mal mať budúci týždeň oslavu svojich tretích narodenín. Už nie je medzi živými. Pred domom, kde došlo k hroznej tragédii, je malé pietne miesto. Ľudia sem nosia kvety, plyšové hračky a píšu odkazy matke dieťaťa.

Pani Zdena bola kamarátka s matkou, dieťa poznala od narodenia: "Je mi ho strašne ľúto, poznala som ho odmalička. Krásny chlapček to bol."

Polícia je na informácie skúpa, čaká na výsledky súdnych posudkov, či smrť nastala následkom týrania. Z toho obvinila otčima. Podľa miestnych všetci vedeli, že ho mlátil, aj susedia, nikto ale nič nenahlásil.

Matka nebola doma, pre denník Blesk sa vyjadrila, že o bití svojho dieťaťa vedela, netušila ale, že sa stane niečo tak hrozné. Ľudia sú zdesení, atmosféra a napätie medzi miestnymi rastie. Spisujú petíciu za prísnejšie potrestanie páchateľa.

Žiaľ najčastejšie za týraním a ubližovaním malým bezbranným deťom stoja ich najbližší:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 INKOGNITO
22:00 INKOGNITO
23:10 SEDEM
20:10 Spojenec
22:25 OKTAGON MAGAZIN
23:00 Bláznivá jazda
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami
22:55 ŽREBOVANIE
21:35 Sam a Max
22:00 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:20 Požiarnik Sam VIII.
20:15 2 Bobule
22:00 Alibi na klíč
23:35 Extáze