Pred sudcu sa postavila žena obvinená z vraždy druha. O život ho mala pripraviť polenom

Pred sudcu sa postavila žena obvinená z vraždy druha. O život ho mala pripraviť polenom

ŠTITÁRE/NITRA / Pred okresný súd sa v pondelok postavila 64-ročná dôchodkyňa, ktorá podľa obvinení zavraždila 58-ročného druha. Sudca rozhodoval o jej vzatí do väzby. Partnera, v stredu údajne brutálne dobila dreveným polenom. Stalo sa to v Štitároch. Strach zo ženy majú aj obyvatelia dediny, viacerým sa vyhrážala.

Pred okresný súd v Nitre doviedli policajti dôchodkyňu v putách okolo jednej hodiny popoludní. Súd ju vypočúval za zatvorenými dverami na neverejnom pojednávaní. Žena obvinená z vraždy druha počas čakania na chodbe hovorila o tom, že sa cíti nevinná a nič neurobila. "Necítim sa vinná. Zvonka vyzerá pekne a zvnútra ako čert zabjak," uviedla obvinená žena. 

Naopak tvrdila, že partner bol alkoholik, behal s kamarátmi a týral ju. "Ja som ho nebila ani som ho netýrala. Práveže on ma terorizoval a týral od začiatku," dodala.  Po zhruba dvoch hodinách padol verdikt, zo súdu odviedli ženu za mreže. "Bola vzatá do preventívnej väzby, podala sťažnosť," uviedla Lena Kiradžiev, hovorkyňa súdu Nitra. 

Policajti našli v stredu v suteréne domu 58-ročného muža dobitého dreveným polenom čo ukázala aj pitva. Policajti ženu cez víkend obvinili. Nám povedala, že on iba spadol. "Išiel pre drevo a natoľko bol opitý že nevládal a padol dole na hlavu a rozbil si hlavu," hovorí obvinená žena. 

Na pár hodín po čine ešte pred obvinením sa žena ocitla na slobode. Vyhrážala sa však starostke obce a aj obyvateľom a znova skončila v cele. Na videu, ktoré sme získali je vidieť, ako druha žena bije. Televízii JOJ povedala, že nešlo o bitku ale ju partner žiadal ruku. "Povedal, že si ma zoberie za manželku. Som mu povedala, že aký muž bude, keď pije," dodala. 

Zdroj: noviny.sk

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:00 POLICAJTI V AKCII
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
10:20 Život po ľuďoch II.
11:40 NOVÉ BÝVANIE
13:00 Simpsonovci XVIII.
11:00 MacGyver
12:05 Najlepšie torty
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI I.
11:20 Fix a Foxi II.
11:45 Albert spoznáva svet
12:00 Oskar v balóne
11:15 Napříč časem
13:05 Pohled na lásku
14:50 Z ulice na green