Nebezpečná jazda ich pripravila o život. Jedného z mužov odhodilo až na pole

Nebezpečná jazda ich pripravila o život. Jedného z mužov odhodilo až na pole

LEVICE / Riskantné predbiehanie stálo život 34-ročného muža a jeho o rok staršieho kamaráta. Tragická zrážka sa stala ráno na ceste medzi Želiezovcami a Hronovcami. Predbiehanie vodičovi nevyšlo a vrazil do stromu. Polícia zatiaľ nevie, kto z dvojice sedel za volantom.

Nehoda sa stala na rovnej ceste. Vozidlo, v ktorom sedeli dvaja muži, predchádzalo auto idúce pred nimi. Vodič, prebiehanie nezvládol a dostal šmyk, auto vyletelo z cesty a bočnou stranou vrazilo do stromu. Po náraze muži vyleteli z vraku auta, jeden skončil v poli a druhý zostal zakliesnený pod autom. Pravdepodobne nemali zapnuté bezpečnostné pásy. 

Na miesto už zakrátko smerovali záchranárske zložky. Mužom ale už pomôcť nedokázali. Obaja boli na mieste mŕtvi. Náraz bol taký silný, že auto roztrhalo na kusy. Obaja muži boli zo Želiezoviec odkiaľ aj smerovali, do cieľa cesty už neprišli. Podľa svedkov sa pod všetko okrem predbiehania podpísala rýchlosť.  

Policajti na mieste zaistili aj stopy, príčiny nehody vyšetruje aj znalec z odboru dopravy. Keďže obaja muži po náraze z auta vyleteli nateraz nie je jasné , kto sedel za volantom.

Vážna nehoda v Hriňovej mohla spôsobiť ekologickú katastrofu. Pozrite si reportáž, čo sa v skutočnosti odohralo:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:20 Súdna sieň
05:00 KINOSÁLA
05:10 Panelák
06:00 Súdna sieň
05:10 Panelák
06:00 TIPOS INFO
06:05 Profesionáli II.
05:00 Ferdo Mravec
05:30 Sam a Max
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
05:40 Nadějné vyhlídky
08:00 Lord of the Dance
09:45 Jiný svět