FOTO: Zrážka dvoch áut pri Prešove si vyžiadala dva životy

FOTO: Zrážka dvoch áut pri Prešove si vyžiadala dva životy

CEMJATA / Tragická dopravná nehoda sa stala v sobotu večer medzi Cemjatou a Bzenovom v prešovskom okrese. Zrazili sa tam dve protiidúce autá. Traja ľudia skončili v nemocnici. Ďalší dvaja na mieste podľahli vážnym zraneniam.

V žltej Felícii sa viezli štyria mladí muži. Podľa slov ich príbuzných sa vybrali do Rokycian za dievčatami. Tam už ale nedošli. Mladý vodič podľa doterajších zistení polície prešiel do protismeru a zrazil sa s protiidúcim autom. "Jeden kamarát má odtiaľ ženu a volali mu známi, že sa stala nehoda," uviedol jeden z príbuzných.  "Bolo zistené že sa jedná o dopravnú nehodu dvoch vozidiel, v ktorých sa nachádzali piati ľudia," informoval Ľubomír Toďor, riaditeľ OR HaZZ PRešov.

Jeden z mladých mužov bol zakliesnený v aute. Druhého našli privolaní hasiči až za zvodidlami. "V dôsledku zrážky vozidiel došlo k usmrteniu dvoch členov posádky vozidla Felícia vo veku 15 a 17 rokov. Ďalší traja účastníci boli zranení," objasnil Daniel Džobanik, hovorca KR PZ Prešov. 

Troch zranených ľudí odviezli záchranári do prešovskej nemocnice. Na mieste ostávajú policajti a hasiči. Cestu museli počas dokumentovania nehody uzavrieť. "Traja pacienti sú hospitalizovaní na Oddelení úrazovej chirurgie, dvaja pacienti s ľahšími poraneniami a jeden pacient utrpel vážnejšie poranenia v oblasti brucha. Čaká ho operačný zákrok," dodala Renáta Cenková, hovorkyňa 

Počas dňa policajti museli riešiť aj smrteľnú nehodu v zlatomoraveckom okrese:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:50 Súdna sieň
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:35 Simpsonovci XIV.
18:05 Simpsonovci XIV.
18:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V.
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti IX.
17:55 Ferdo Mravec
18:20 Rapotáčik
18:30 Máša a medveď II.
16:30 Půlnoc v Paříži
18:10 Kid
20:15 Síla života