Náraz smetiarskeho auta sa skončil tragédiou. Na zadnej plošine stál muž

Náraz smetiarskeho auta sa skončil tragédiou. Na zadnej plošine stál muž

BERNOLÁKOVO / K vážnemu úrazu došlo krátko pred poludním na jednej z ulíc v momente, keď smetiari odnášali odpad. Vodič smetiarskeho auta nešťastnou náhodou pritlačil svojho kolegu o betónový stĺp. Na miesto boli vyslaní aj leteckí záchranári.

V obci Bernolákovo neďaleko Bratislavy došlo k vážnemu úrazu jedného z pracovníkov firmy, ktorá odnáša odpad. Päťdesiatsedemročný muž ostal pritlačený k betónovému stĺpu. Vodič niekoľkotonového smetiarskeho auta cúval z hlavnej cesty do uličky. Vzadu na plošine určenej na to, stál jeho kolega. Počas cúvania si vodič napriek tomu, že priestor monitoruje kamera s výstupom do kabíny šoféra nevšimol, že s vozidlom smeruje do betónového stĺpa. Svoju chybu si uvedomil až po náraze. 

"Muža leteckí záchranári previezli v kritickom stave a v umelom spánku do ružinovskej nemocnice v Bratislave," vyjadrila sa hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová. Na miesto úrazu prišla aj inšpekcia práce a generálny riaditeľ spoločnosti Peter Krasnec, ktorý vyjadril nad nešťastným incidentom svoju ľútosť: "Je nám úprimne ľúto čo sa dneska stalo. Počkáme si na výsledky vyšetrenia. Stal sa tu pracovný úraz, ktorý je teraz v štádiu riešenia inšpekcie práce, polície a našej spoločnosti."

Po prevoze do nemocnice lekári zistili, že muž mal viaceré poranenia brucha, hrudníka a hlavy. Napriek ich snahe, popoludní svoj boj o život prehral. Informáciu pre TV JOJ dodatočne potvrdil hovorca KR PZ Michal Szeiff. 

Pozrite si reportáž o mužovi, ktorého pritlačil kombajn:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

22:35 Ben Hur
01:10 Noviny TV JOJ
02:05 DIVOKÉ KONE
22:35 Dobrý, zlý a mŕtvy
00:20 Mutanti II.
01:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
23:05 Paranormálne záhady IV.
00:05 POLICAJTI V AKCII
01:05 Aféry II.
22:50 Volám sa Caillou V.
23:15 Fix a Foxi II.
23:40 Albert spoznáva svet
21:50 96 hodin: Zúčtování
23:50 Poslední přežije
01:20 Alibi na klíč