So zbraňou v ruke prepadol poštu. Z miesta si odniesol tisíce eur

So zbraňou v ruke prepadol poštu. Z miesta si odniesol tisíce eur

BRUTY / Počkal si na to, kým odišiel aj posledný klient a tesne pred záverečnou vošiel dnu. So zbraňou v ruke prepadol neznámy páchateľ pracovníčku pošty a okradol ju o tisícky eur. Incident sa odohral v obci na južnom Slovensku. Polícia momentálne pátra po páchateľovi.

V doobedňajších hodinách neznámy páchateľ prepadol miestnu poštu v dedine Bruty, okres Nové Zámky. Páchateľ so zbraňou v ruke, ktorú schovával pod dlhým kabátom, ohrozoval pracovníčku pošty a žiadal od nej peniaze. Podľa informácií zo zdroja TV JOJ malo ísť o tisíce eur.  "Neznáma osoba maskovaná rúškom cez tvár so zbraňou v ruke pýtala od pracovníčky pošty peniaze," informovala Božena Bruchterová, hovorkyňa KR PZ Nitra. 

 Páchateľ následne nasadol do auta a aj s ukradnutými peniazmi odišiel z miesta činu. "Policajti okamžite rozbehli pátranie a na objasnení prípadu intenzívne pracujú," pokračovala Bruchterová. To, či poštu prepadol muž, alebo žena zatiaľ nie je zrejmé, názory svedkov sa kvôli dôkladnému maskovaniu rozchádzajú.

V pondelok býva  pošta v tejto obci, v ktorej žije 600 ľudí, otvorená len do 11.00 hodiny. Páchateľ si tak zrejme tento krok vopred načasoval.

Pozrite si aj reportáž o lúpeži pre 70 centov:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
22:05 VEĽKÝ BALÍK
23:00 Milenci tých druhých
20:05 OKTAGON MMA ZÁPASENIE - FINÁLE
23:25 Po stopách zabijaka
01:25 Centurion
21:00 Myšlienky vraha VI.
22:00 INKOGNITO
23:05 INKOGNITO
21:20 ZáchranáRik II.
21:30 Sam a Max
21:50 Jahôdka a jej kamaráti II.
20:15 Empire State
21:55 Pláč sovy
23:45 Vždycky jsem chtěl být gangster