Tragická nehoda pri Kežmarku. Po náraze do stromu prišli o život dve osoby

Tragická nehoda pri Kežmarku. Po náraze do stromu prišli o život dve osoby

KEŽMAROK / Osobné auto, v ktorom sedela štvorčlenná posádka, narazilo do stromu. Vozidlo sa po náraze rozpoltilo na dve časti. Podľa zistení TV JOJ z miesta nehody mala posádka auta od 16 do 19 rokov. Cestu uzavreli v oboch smeroch.

Hasiči z Kežmarku zasahovali v stredu večer pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri mesta Spišská Belá. "Na štátnej ceste I/77 vrazilo osobné vozidlo so 4 cestujúcimi do stromu, následkom čoho sa rozpolilo. Dve zo štyroch osôb utrpeli zranenia nezlúčiteľné so životom, ostatní pasažieri sú v opatere rýchlej zdravotnej pomoci," informuje hovorkyňa hasičov, Zuzana Farkasová.

Podľa zistení TV JOJ z miesta nehody išlo o veľmi mladú posádku vo veku od 16 do 19 rokov. Po náraze skončila predná časť auta v potoku. Odtiaľ hasiči vystrihávali spolujazdca. Napriek snahám o oživenie mladík na mieste zraneniam podľahol.

Náraz prežil vodič a jeden so spolujazdcov. Svedkom nehody boli pasažieri v aute s poľskými evidenčnými číslami, ktorí ihneď privolali pomoc.

Podľa nich išiel vodič auta riskantne a veľmi rýchlo. Znalec z odboru dopravy ale musí počkať na vyhodnotenie všetkých stôp, aby mohol túto príčinu potvrdiť. Cestu uzavreli v oboch smeroch. Presné okolnosti nehody vyšetruje polícia. 

K tragickej dopravnej nehode došlo aj pri Bánovciach nad Bebravou. Po zrážke s dodávkou prišli o život vodička a spolujazdkyňa osobného auta.Išlo o matku s dcérou. Pozrite si reportáž:

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
09:15 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE
08:25 Rýchla rota Chipa a Dala
09:20 Simpsonovci XXIV.
06:55 OCHRANCOVIA
08:20 Panelák
09:45 Policajt z L.A.
07:35 Príšerky zo skúmavky
07:50 Sníček
08:00 Okido I.
06:05 Paddington 2
07:55 Jezdkyně
09:50 Příliš pozdě na loučení