Policajt v civile nezaprel detektívneho ducha. Sledoval podozrivého muža a nemýlil sa

Policajt v civile nezaprel detektívneho ducha. Sledoval podozrivého muža a nemýlil sa

VRÚTKY / Policajtovi, ktorý pracuje na obvodnom oddelení vo Vrútkach, sa v martinskom obchodnom centre nepozdávalo správanie 19-ročného muža. Odsledoval si ho - a oplatilo sa. Jeho nos ho nesklamal.

Policajt Kružec Jakub si všimol mladého muža ktorý si do kabínky niesol dve bundy a nohavice. "Mne bolo podozrivé že si vzal dievčenské nohavice z regálu, že tie si asi skúšať nechce," povedal policajt Jakub Kružec z OO PZ Vrútky. Policajt Mareka sledoval, keď vyšiel z kabínky bolo mu jasné, že má zrejme dočinenia so zlodejom.

"Všimol som si, že nohavice, ktoré niesol v rukkrimiách má, ale vetrovky nemal," povedal Kružec. Mladík si to namieril k východu. Jakub ho ale odísť nenechal. Ukázal mu služobný preukaz a mladý zlodej musel s pravdou von. Ukradnuté bundy vrátil, no počas vysvetľovania v predajni sa pokúsil ujsť.

Nohy mladého policajta ale boli rýchlejšie. Zlodeja zadržal a odovzdal kolegom. "Vyšetrovateľ obvinil 19-ročného muža z krádeže,  hrozia mu dva roky," vyjadril sa Radko Moravčík, hovorca KR PZ Žilina. Mladík si za mrežami posadí pol roka.

 Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade správneho prístupu policajtov:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

14:15 Dr. House V.
15:10 NAŠI III.
16:00 POLICAJTI V AKCII
14:35 Panelák
15:45 MacGyver
16:45 Simpsonovci XVII.
14:30 Ochranca II.
15:30 Spravodlivosť v krvi VII.
16:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
14:55 Sherm a jeho mikróby
15:10 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:30 Sam a Max
14:40 Cvokař
16:35 Za lepší život
18:20 Arthur a Minimojové