Mužovi sa zdôverila, že bola asi znásilnená. Až potom zistila, že to urobil on

14.01.2018 11:43 Noviny.sk Krimi

Mužovi sa zdôverila, že bola asi znásilnená. Až potom zistila, že to urobil on

Archívne video
embed kód
READING / Žena z britského mesta sa mala so svojim 35-ročným mužom pohádať a odísť sama von. V opitom stave ju muž priviedol domov, kde ju mal znásilniť. Na útok si presne nepamätala. Ráno sa zobudila a s desivým pocitom sa zdôverila manželovi, netušiac ešte, že násilník stál pred ňou.

Po večernej hádke sa mala žena vybrať sama von. Mužovi neskôr večer zavolali, aby si prišiel po ženu. Tá sedela na lavičke pri ceste v značne podguráženom stave. "Bola veľmi opitá, mala problémy hovoriť," priznal pred súdom jej manžel. 

 Nasledujúce ráno žena prišla za manželom a povedala mu, že má podozrenie, že ju niekto v noci znásilnil. Muž jej poradil, aby zavolala políciu, informuje portál Independent. Až neskôr detektív zistil, že stopy DNA odhalili, že páchateľom bol práve jej manžel. "Priviezli ste ju domov a neodvrátiteľný záver komisie je, že ste ju znásilnili, zatiaľ čo ona nebola schopná nijako reagovať v dôsledku alkoholu, ktorý požila," predniesol sudca. 

Hoci sa 35-ročný muž bránil, že so ženou mal intímny styk týždeň pred tým, dôkazy potvrdili pravý opak. Muž dostal trest sedem rokov za mrežami a udelil mu zákaz priblíženia sa a kontaktovania jeho ženy inak, ako skrz právnika. Obeť útoku ostala v úplnom šoku zo zistenia, že ju zradil človek, ktorému najviac dôverovala.

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade. Obvinený muž sa pred súdom zrútil:

 

Zdroj: noviny.sk/Independent

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 SUPERMAMA
05:10 Panelák
05:55 Súdna sieň
06:40 Súdna sieň
05:10 Panelák
06:00 TIPOS INFO
06:05 Profesionáli II.
05:00 Ferdo Mravec
05:30 Sam a Max
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:45 Kid
08:50 Poslední odkaz
10:35 Královský víkend