FOTO: Pri Ružomberku sa auto zrazilo s kamiónom

FOTO: Pri Ružomberku sa auto zrazilo s kamiónom

LIKAVKA / Hlavný cestný ťah za Ružomberkom v smere na Dolný Kubín zabolokovala vo štvrtok ráno vážna dopravná nehoda. Po čelnej zrážke osobného auta s kamiónom zostali vo vozidle zakliesnené dve osoby. Vodiča a mladú ženu vyslobodili až hasiči.

Štvorčlenná rodina z Poľska smerovala do Aquaparku. Výlet ale skončil vážnou dopravnou nehodou. Za volantom sedel 24-ročný muž. Viezol svojich rodičov a manželku. Pár kilometrov pred cieľom sa v obci Likavka čelne zrazili s kamiónom. Sivé audi prechádzalo cez obec v kolóne, keď podľa svedkov, vodič plynule prešiel do protismeru.

Kamionista nemal šancu zrážke zabrániť. Podľa jeho slov to vyzeralo, ako keby vodič audi dostal mikrospánok. V zdemolovanej karosérii zostali zakliesnení mladí manželia.

Vodič a spolujazdkyňa ostali v aute zakliesnení a museli ich vytiahnuť hasiči. Následne ich previezli do nemocnice v Ružomberku. Stav 23-ročnej ženy je ale veľmi vážny. Rodičia vodiča vyviazli z ľahšími zraneniami.

​Cestu na hodinu úplne uzavreli v smere z Ružomberka na Dolný Kubín. "Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 30.000.-€. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania," informuje policajný hovorca Radko Moravčík. 

K vážnej dopravnej nehode prišlo nedávno aj na Záhorí: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:45 Profesionáli VII.
20:35 Šéfka
22:55 Elitní zabijaci
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti VIII.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:25 Robošváb III.
18:25 Megazkrat: Smrtící výpadek
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Božská Florence
22:10 Poslední tvář