Z pomsty zverejnil na sociálnej sieti nahé fotky expriateľky. Ide do väzenia

Z pomsty zverejnil na sociálnej sieti nahé fotky expriateľky. Ide do väzenia

MEMPHIS / Na sociálnych sieťach nájdete verejné, ale aj tajné skupiny s rôznym obsahom. Niektoré sú zamerané na neverné polovičky a odhaľovanie ich pokleskov. Istý muž sa rozhodol, že si prostredníctvom takejto skupiny vylieči svoje srdce, ale prerátal sa.

Ženské skupiny zamerané na usvedčovanie neverníkov majú na sociálnej sieti rôzne názvy ako napríklad "Drahá, nie je to ten tvoj?" a podobne. A existujú aj rovnako znejúce mužské ekvivalenty. A práve v jednej takej sa objavili nahé fotky Shaneeky. "V tej skupine nebola žiadna žena," hovorí nahnevaná Shaneeka. 

Shaneekin bývalý priateľ neuniesol, že sa s ním rozišla a zatúžil po pomste. V domnení, že v súkromnej skupine je v bezpečí, zverejnil tam jej nahé fotografie. A ešte ju do čisto mužskej tajnej skupiny pridal. "Myslela som si, že je to žart," hovorí o prvých dojmoch Shaneeka.

Avšak, pohľad na obsah, teda jej nahé fotky, ktoré videli stovky mužov ju prinútil konať. Nahlásila ho na polícii. Expriateľ sa s pomstou prerátal a čaká ho trest. Zverejniť súkromné fotografie bez súhlasu je totiž trestný čin. "Bola som nahnevaná, ale vedela som, že ho potrestajú. Dostane príučku," hovorí Shanneka. Mrežiam sa páchateľ nevyhne, výšku trestu však stanoví až samotný sudca.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
22:05 VEĽKÝ BALÍK
23:00 Milenci tých druhých
20:05 OKTAGON MMA ZÁPASENIE - FINÁLE
23:25 Po stopách zabijaka
01:25 Centurion
21:00 Myšlienky vraha VI.
22:00 INKOGNITO
23:05 INKOGNITO
21:20 ZáchranáRik II.
21:30 Sam a Max
21:50 Jahôdka a jej kamaráti II.
20:15 Empire State
21:55 Pláč sovy
23:45 Vždycky jsem chtěl být gangster