Otca (42), ktorý jediný prežil požiar v Terchovej, previezli letecky do Bratislavy

Otca (42), ktorý jediný prežil požiar v Terchovej, previezli letecky do Bratislavy

TERCHOVÁ / Tragický požiar v Terchovej, ktorý zo stredy na štvrtok pripravil o život matku a jej dve dcérky vyšetrujú nielen policajti, ale aj zisťovatelia príčin vzniku požiarov. Táto nepochopiteľná tragédia zasiahla nielen príbuzných, ale aj zasahujúcich hasičov a policajtov. Prežil iba otec rodiny, ktorý sa spolu s manželkou Ruženou so všetkých síl snažil zachrániť deti.

Vyšetrovanie tragickej nehody naďalej pokračuje. Výsledky zatiaľ známe nie sú. Z ničivých plameňov sa dostal iba otec rodiny, ktorý sa už nedokázal pre rozsiahle plamene k rodine dostať. Do žilinskej nemocnice previezli 42-ročného Mateja. Jeho stav bol veľmi vážny, utrpel ťažké popáleniny po celom tele. Na základe žiadosti rodiny Fakultná nemocnica v Žiline na druhý deň po nehode odmietla podať informácie o zdravotnom stave otca. Podľa našich informácií Mateja v piatok krátko popoludní leteckí záchranári transportovali na kliniku popálenín v Bratislave.

Rodina žijúca v Rakúsku trávila na chate prázdniny. Po návrate z túry uložili rodičia svoje dve dcéry Miu a Lauru spať na poschodie. Krátko pred jedenástou večer chaalupu zasiahol ničivý požiar. Manželia zacítili dym, okamžite bežali hore. V momente, keď Ružena otvorila dvere, odhodila ich tlaková vlna.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:20 Súdna sieň
11:25 Dr. Dokonalý
09:50 Simpsonovci V.
10:20 Najlepšie svetové videá V.
11:40 Áno, šéfe! USA IV.
09:20 Nákupné maniačky
10:40 UHÁDNI MÔJ VEK
11:35 Vražedné Miami II.
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido II.
09:20 Valerian a město tisíce planet
11:50 Útěk ze Sibiře
14:15 Paddington