Zatiahnuté
Bratislava
Andrej, Ondrej
30.11.2023
Opitý kamionista vyskočil z okna polície, dopadol na auto policajta
Zdielať na
Krimi

Opitý kamionista vyskočil z okna polície, dopadol na auto policajta

PREŠOV / Polícia v utorok večer zadržala opitého kamionistu, ktorého predviedla na policajné oddelenie. Vodič vyskočil z okna toalety na druhom poschodí a dopadol na civilné auto policajta. Informáciu pre TV JOJ potvrdil prešovský hovorca Daniel Džobaník.

Policajti chytili opitého kamionistu v utorok večer v Prešove. Nafúkal takmer 2,5 promile. Predviedli ho na políciu. Počas čakania vodič vyskočil von oknom z toalety na druhom poschodí.

V nemocnici ho strážia policajti

Je hospitalizovaný vo fakultnej nemocnici J. A. Reimana, kde ho strážia policajti. Podľa reportéra TV JOJ Vlada Jureka má zlomenú nohu, absolvoval operáciu.

"Pacient podstúpil operačný zákrok. Momentálne je stabilizovaný, hospitalizovaný na oddelení úrazovej chirurgie," uviedla hovorkyňa prešovskej fakultnej nemocnice Renáta Cenková. 

Policajtov preveruje inšpekcia

Postup policajtov, ktorý mali opitého muža strážiť, preveruje inšpekcia ministerstva vnútra. "Vyšetrovateľ inšpekcie ministerstva vnútra začal trestné stíhanie vo veci pre trestný čin ublíženia na zdraví," povedala hovorkyňa ministerstva vnútra Andrea Dobiášová.

Pozrite si priloženú reportáž:

Zdielať na

Súvisiace články

Najčítanejšie správy