Jasno
27°
Bratislava
Beáta
28.6.2022
Podivná samovražda Kristíny. Policajti ju našli obesenú
Zdielať na

Podivná samovražda Kristíny. Policajti ju našli obesenú

GALANTA / Medzi obyvateľmi obce Matúškovo sa rozniesla správa, ktorá mnohým vyrazila dych. Mladú Kristínu našli ráno obesenú v jej dome. Polícia je však pri vyjadreniach opatrná a zdá sa, že všetko mohlo byť aj úplne inak.

Trnavská polícia rieši v obci Matúškovo od pondelkového rána prípad, ktorý sa spočiatku javil ako samovražda mladej ženy. Kriminalistom sa však niečo nezdá, k prípadu sa zatiaľ bližšie nevyjadrujú.

"Polícia vyšetruje úmrtie 27-ročnej ženy. Bližšie informácie k prípadu poskytneme neskôr," informuje hovorkyňa policajného zboru Mária Linkešová.

Nebohá Kristína sa ešte v nedeľu krátko pred 19. hodinou večer rozlúčila so svojimi kolegami v hostinci. Cez víkend totiž maľovali a od pondelka chceli otvoriť. V pondelok do práce neprišla.

Vykopli dvere

"Sme sa rozlúčili s tým, že ráno sa tu stretneme," povedala majiteľka hostinca. Potom ako  dvere rodinného domu nikto neotváral a Kristína nebrala mobilný telefón, privolaní policajti vykopli dvere.

V dome našli už len nevládne telo mladej ženy.

"Po príchode záchranárov na miesto, žiaľ už mladá žena nejavila známky života," tvrdí hovorca OS ZZS Boris Chmel. Ak polícia prekvalifikuje na vraždu bude hroziť páchateľovi 20 rokov a doživotie.

Tragédii sa venujú redaktori Iveta Krupová a Juraj Hajdin:

Súvisiace články

Najčítanejšie