Jasno
19°
Bratislava
Ľubomíra
9.8.2022
Martin (†33) z VyVolených sa zapálil, v nemocnici zomrel
Zdielať na
Krimi

Martin (†33) z VyVolených sa zapálil, v nemocnici zomrel

RIMAVSKÁ SOBOTA/KOŠICE / Súťažiaci Martin zo šou VyVolení Dom snov je mŕtvy! Mesiac potom ako sa pred zrakom policajtov polial benzínom a podpálil v paneláku, zomrel na následky zranení.

Podľa našich informácií zomrel v piatok večer pred pol deviatou v nemocnici Košice - Šaca, tam ho previezli po niekoľkodňovej hospitalizácii v Rimavskej Sobote.

Počas prijímania do nemocnice Košice-Šaca, mal Martin popálených viac ako 60 percent tela. "Po celý čas bol v umelom spánku," uviedol riaditeľ nemocnice Košice-Šaca Juraj Vančík.

Martin sa polial benzínom a zapálil presne pred mesiacom, 17. apríla. Pravdepodobne za jeho konaním bol jeho problematický vzťah. 

Podľa susedov bol opitý

Martinova priateľka odišla na návštevu k sestre a práve do tohto bytu sa 33-ročný muž dobíjal. Údajne bol poriadne opitý. Videli a počuli ho aj susedia, ktorí zavolali políciu. Muži zákona už na medziposchodí začuli šum, ale mysleli si, že Martin močí.

On sa v tom čase polieval benzínom. Keď prišli na 4. poschodie, zrazu začal horieť. Nevšimli si, že by škrtol zápalkou, či použil zapaľovač. "Po príchode na miesto sme videli osobu, ktorá na seba vylievala nejakú kvapalinu," opísal situáciu policajt Tomáš Tomko.

Svedkyňa: v strede chodby horel chlap

Policajti nestratili duchaprítomnosť a začali horiaceho muža hasiť dekami. Plamene sa im podarilo uhasiť až potom, čo ho obliali vedrami vody. "Strašný dym sa valil a prvé čo som videla v strede chodby pred našimi bytmi bol chlap. Stál rozkročený a horel," uviedla obyvateľka paneláku.

Záchranári ho previezli do rimavskosobotskej nemocnice, kde tri dni bojoval o život. Neskôr ho previezli do nemocnice v Košiciach - Šaci. Popáleniny mal podľa lekárov na 60-70 percentách tela. VIAC TU.

Téme sa venujú aj KRIMI o 20:00 na JOJke.

Martin (33) z VyVolených sa podpálil pred očami policajtov, pozrite si reportáž: 

Agresiu ukázal už v reality show

Martin ukázal agresiu už v show VyVolení Dom snov.Podľa kolegov zo súťaže dostal doslova amok. A to potom, čo ho nezvolili za stavbyvedúceho. 

Nasledoval výstup, pri ktorom bol Martin B. podľa svedkov mimoriadne agresívny.

V ohrození mali byť nielen jeho kolegovia, ale aj televízny štáb a technika. ČÍTAJTE AJ TU.

Martin (33) agresiu naznačil aj medzi súťažiacimi, pozrite si záznam: 

Súvisiace články

Najčítanejšie