Malé dieťa bodli nožom do hlavy. Páchateľ je na úteku
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
V Galante na diskotéke bodli chlapca (17)
SPIŠSKÁ NOVÁ VES / Na Lesnej ulici došlo vo štvrtok 6. novembra k vážnemu incidentu, pri ktorom malo byť bodnuté malé dieťa. Podľa predbežných informácií TV JOJ utrpelo zranenie hlavy po útoku nožom.
Podľa informácií polície útočník použil ostrý predmet a po čine z miesta ušiel. Zranené dieťa bolo okamžite prevezené do nemocnice, kde sa mu poskytuje potrebná lekárska starostlivosť. Podľa predbežnej lekárskej správy utrpelo zranenia s predpokladanou dobou liečenia presahujúcou 42 dní.
Polícia po útočníkovi pátra
Na miesto činu boli vyslané viaceré policajné hliadky, kriminalisti aj psovodi so služobnými psami. Polícia v súčasnosti intenzívne pátra po podozrivej osobe a zároveň vykonáva všetky potrebné procesné úkony.
Motív útoku zatiaľ nie je známy. Vyšetrovanie prípadu naďalej pokračuje.
Hrozivý incident v Spišskej Novej Vsi