Opitý traktorista. Zo slamy urobil zbraň

Opitý traktorista. Zo slamy urobil zbraň

V policajnej cele v Starej Ľubovni sedí ďalší opitý muž. V podguráženom stave riadil traktor s plnou vlečkou slamy a na ceste mal problém udržať súpravu v priamom smere. Navyše spôsobil nehodu, ktorá mohla pripraviť troch ľudí o život.

Takmer 300-kilogramový bal slamy mohol pripraviť o život 3 mladých ľudí. Skúsení a hlavne triezvi traktoristi tvrdia, že bal je na vlečke vždy uložený bezpečne a za normálnych okolností počas normálnej jazdy na ceste by sa nemalo nič podobné stať.

Ani len nezastavil

Muž, ktorý narobil celému družstvu poriadnu hanbu a problémy sa ani neunúval skontrolovať, či sú ľudia v osobnom aute, na ktoré bal padal, v poriadku. "Nezastavil, rovno šiel a pápá, nebolo ho, utiekol," uviedol vodič poškodeného auta Jozef.

Vraj pil až po nehode

Pred príchodom policajtov zrejme prebehla hromadná družstevná porada. Ako inak by došli k teórii, že vodič traktora bol triezvy a opil sa až v krčme potom, ako utiekol. Mladí ľudia, ktorých takmer vyzabíjal, videli ale niečo úplne iné.

"Traktor išiel sprava doľava, zľava doprava a motal sa na ceste, keby som sa neuhol, tak neviem, bolo to len tak tak, ten stoh spadol, som rád že žijem," povedal Jozef.

Čaká ho súd

Na policajnom dregeri svietilo ešte aj po istom čase od nehody číslo 1,34 miligramu alkoholu na liter. Mladý muž s nami hovoriť odmietal a jeho reakcia na našu otázku, prečo utekal, keď bol triezvy, bola veľmi jasná, zláme nám ruky.

Predseda družstva sa na kameru vyjadriť nechcel, zo správania svojho zamestnanca bol sklamaný. Traktoristu teraz zrejme čaká súd a neskôr si možno prevezme aj výpoveď z práce.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Zdroj: TV JOJ

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:40 Pravá blondínka 2
15:50 Nová záhrada
16:50 Na chalupe
14:30 Záchranári
15:20 Mačka a pes
17:30 Denník ľadovej princeznej
14:40 Dr. Harrow
15:50 Dr. Harrow
16:55 9-1-1
14:50 Tashiho svet
15:05 Bob a Bobek králiky z klobúka
15:15 Jahôdka a jej kamaráti I.
13:15 Rin Tin Tin
15:05 Můj kámoš špión
16:55 Kdybych měl křídla