Dráma v Bratislave! Opilec (41) ohrozoval mladú ženu zbraňou

Dráma v Bratislave! Opilec (41) ohrozoval mladú ženu zbraňou

Bratislavských policajtov v stredu na Tehelnú ulicu zavolala mladá žena. 41-ročný opitý muž sa jej mal vyhrážať zabitím a pred nosom mávať samopalom. Keďže bol ešte k tomu aj údajne agresívny, napokon použili donucovacie prostriedky. Viac prezradí k prípadu Dalibor Skladan.

Policajti vtrhli do bytu

Pohotovostnú jednotku privolala mladá žena skoro ráno. Podľa jej slov ju ohrozoval opitý muž a vyhrážal sa zabitím aj jej rodinným príslušníkom. V byte sa tak nachádzali viaceré osoby, čo situáciu navyše komplikovalo. Útočník odmietol spolupracovať s políciou, preto musela vtrhnúť do bytu.

Zbrane mal v legálnej držbe

"Proti osobe boli použité donucovacie prostriedky, nakoľko nereagovala na výzvy polície," informoval bratislavský policajný hovorca František Peczár. To, že bol muž ozbrojený, sa napokon potvrdilo. Pištoľ mužom zákona aj odovzdal, údajný samopal, ktorý mal mať tiež, sa však doteraz nenašiel.

Krátku guľovú zbraň kalibru 9mm a automatickú zbraň kalibru 7,62mm mal však v legálnej držbe. V prípade prebiehajú procesné úkony, podozrivý sa v súčasnosti nachádza na policajnom oddelení. Za prečin nebezpečného vyhrážania mu hrozí trest odňatia slobody od 6 mesiacov až na tri roky.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Zdroj: TV JOJ/ilustračné

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Dalibor Skladan

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:15 Byť zdravý je výhra
18:55 Simpsonovci XXX.
19:30 Profesionáli II.
20:30 Letecké katastrofy XVII.
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha VII.
20:55 Kosti
19:15 Garfield II.
19:35 Arthur a Minimojovia
20:00 Z rozprávky do rozprávky
18:40 Hvězda na střední
20:15 Kukuřičný ostrov
22:10 Nevlastní dcera