Zatiahnuté, dážď
11°
Bratislava
Cyprián
27.9.2022
Znásilnil Dianku (6). S ďalším dievčaťom má dcérku!
Zdielať na

Znásilnil Dianku (6). S ďalším dievčaťom má dcérku!

BRATISLAVA / Už v piatok sme hovorili o šokujúcom prípade znásilnenia iba 6-ročnej školáčky. Mal jej to urobiť 41-ročný muž v jednej z bratislavských ubytovní. Tam totiž spolu s rodinou dievčatko už niekoľko mesiacov býva. Násilník je vo väzbe. Reportérovi Samovi Migaľovi, sa podarilo zistiť, že tohto muža už v minulosti za podobný delikt odsúdili.

Ľubomír znásilňoval aj v minulosti

Obrovský hnev prežíva rodina iba 6-ročnej Dianky. Dievčatko mal podľa obvinenia znásilniť a sexuálne zneužívať 41-ročný Ľubomír z Bratislavy. Ľubomír vyrastal v petržalskom paneláku, no podľa matky tu už viac ako 20 rokov nebýva.

Matka obvineného muža však jednym dychom dodáva, že za sex s dievčaťom pod zákonom už bol pred niekoľkými rokmi odsúdený. Dokonca s ňou splodil dieťa, ktoré má dnes 6 rokov. Vtedy vyviazol s dvojročnou podmienku a jej 5-ročným odkladom.

Sexuologička: Mal byť riadne vyšetrený!

Psychologičky, ktoré ho vyšetrovali napísali do posudku, že pre spoločnosť nie je nebezpečný. Niečo iné si však myslí skúsená sexuologička. Podľa nej by bolo prinajmenšom na mieste podrobiť Ľubomíra podrobným testom.

Ľubomír spolu s manželkou a dvomi deťmi býval ubytovni, kde sa to celé stalo. Podľa obvinenia mal dievčatko sexuálne zneužívať od januára tohto roku. Iba náhodou to odhalil Diankin brat, ktorý našiel nechutné fotografie v násilníkovom mobile.

Dievčatko_znásilnenie_skrčené v rohu_násilník_ruka_sexuálne zneužitie

ISIFA/ilustračné

Súvisiace články

Najčítanejšie