Výchovný poradca si tajne natáčal sexujúcich študentov

Výchovný poradca si tajne natáčal sexujúcich študentov

Čo sa stane, keď výchovný poradca zistí, že do jeho kancelárie chodia študenti tajne súložiť? Nejde o žiadnu prednášku zo sexuálnej výchovy. Poradca si to celé nakrúcal na video.

Sexuálne obťažoval tínedžera

Takýto prípad rieši polícia na kalifornskej strednej škole. Tamojší výchovný poradca špecializujúci sa na protidrogovú tematiku si amatérske porno so študentmi tajne nakrúcal niekoľko týždňov. Dokopy urobil 14 nahrávok.

Polícia aktuálne prešetruje, ako sa žiaci do miestnosti poradcu dostali a ako je možné, že v škole mohli súložiť. Prípad sa prevalil až potom, čo muža minulý týždeň zadržala polícia pre podozrenia zo sexuálneho obťažovania tínedžera.

Spolužiačka jej podrezala hrdlo

Fyzické napadnutie riešia pre zmenu na strednej škole v Severnej Karolíne, kde jednu zo študentiek podrezala spolužiačka počas prestávky. Nôž dievčaťu prerezal aj štítnu žľazu a začalo silno krvácať. Okamžite ju previezli do nemocnice.

Polícia sa domnieva, že zbraň nepochádzala z prírodopisného kabinetu a útočníčka si ju do školy priniesla. Čudné je, že kov školský detektor nezachytil.

Hoci matka napadnutej nevie o žiadnom spore, riaditeľka tvrdí, že žiačky mali narušené vzťahy. Pätnásťročná násilníčka má teraz na krku obvinenie z napadnutia smrtiacou zbraňou.


Zdroj: ISIFA/ilustračné

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

23:25 Vražedné čísla V.
00:25 NOVÝ ŽIVOT II.
01:25 Krimi
23:00 Muž tajči
01:15 Letecké katastrofy XIV.
02:15 Prvé oddelenie
22:50 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
00:45 POLICAJTI V AKCII
01:40 POLICAJTI V AKCII
23:30 Arthur a Minimojovia
23:55 Bob staviteľ XV. - XVIII.
00:05 Rapotáčik 2
21:55 Ten dvanáctý
00:05 Já nebo nikdo
01:35 Strážce spravedlnosti I.