120-kilový zlodej spiderman! Útek cez balkón mu nevyšiel...

120-kilový zlodej spiderman! Útek cez balkón mu nevyšiel...

Dvoch zlodejov vo vlastnom byte prekvapil 59-ročný muž z Nitry. A bol to zaujímavý pohľad - na mladého muža a tehotnú ženu. Vlamač na majiteľa bytu zaútočil. Potom sa zahral na spidermana, no ani šplhanie sa po balkónoch mu nepomohlo.

Majiteľ bytu sa vrátil domov z nákupu a čakalo ho nepríjemné prekvapenie. Hneď pri dverách si všimol, že má vylomený zámok. Sám o tom hovorí: "Otvoril som dvere, vošiel som do vnútra a vidím v obývačke - cigán s cigánkou." Jeho manželka dodáva: "Všetko bolo zo skríň vyhádzané, dosť vecí porozbíjaných. Postúpané, pošliapané!"

Nekradli, upratovali...

V obývačke sa práve dvojica veslo prehrabávala medzi vecami. Poriadne prekvapený bol nielen majiteľ bytu, ale aj zlodeji. Ich reakcia však  vyznieva  úsmevne. "Pýtam sa ich, že čo tu robíte?! A oni, že nič, že upratujeme," vraví majiteľ bytu.

Invalidný dôchodca sa odvážne rozhodol tehotnú zlodejku Milotu a jej komplica Borisa zadržať. V obývačke ich chcel zamknúť. Vlamač sa však na neho vrhol. "Ja som zatváral dvere, medzitým sme sa trhali mykali a kričal som na susedov - pomoc, pomoc!" Manželka ešte pridáva: "On bol ale pevnejší, vytláčal dvere a manžela s tými dverami zrazil."

120-kilový spiderman!

Krik začuli susedia a zavolali políciu. Pánovi Michalovi zlodeji doškriabali tvár, ale ženu sa mu podarilo zadržať. No a minimálne 120-kilogramový zlodej sa ukázal ako športovec. S vreckami plnými ukradnutého zlata vyliezol cez balkón o poschodie vyššie. Tam otvoril okno a susedom vošiel do bytu.  

Situáciu ako z filmu Spiderman opisuje manželka majiteľa bytu: "Prebehol po balkóne na piate poschodie a tam ho policajti chytili." Mužov zákona chváli aj 59-ročný invalidný dôchodca: "Boli tu hádam za dve minúty. Ďakujem tým policajtom, šikovne ich chytili, ozaj." A potešiteľná je pre okrádaných manželov ešte jedna vec: "Zlato u neho našli, takže sa mi to všetko vrátilo."

Boli hladní...

Po chvíli už PMJ-kari, ktorí ukážkovo rýchlo dvojicu zadržali, odvádzali "podarené" duo z paneláku s putami na rukách. A tu je ešte odpoveď minimálne 120-kilogramového Borisa na otázku, prečo kradli: "Boli sme hladní."

Božena Bruchterová, hovorkyňa KR PZ Nitra: "Poverený policajt obvinil z prečinu krádeže a porušenia domovej slobody obidve osoby."

Policajti_páchateľ_putá Zdroj: TV JOJ

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

16:10 NAŠI II.
16:50 NAŠI II.
17:30 NOVINY
15:40 Profesionáli II.
16:40 Simpsonovci XXI.
17:10 Simpsonovci XXI.
15:50 Tlkot srdca
16:45 Klamári I.
17:45 Súdna sieň
16:35 Sníček
16:45 Okido II.
17:00 Zabi nudu! II.
15:10 Útěk z polygamie
16:45 Náhradnice
18:25 Cesta za snem