Sexuálny škandál. Manažéri si za odmenu užívali s prostitútkami

Sexuálny škandál. Manažéri si za odmenu užívali s prostitútkami

Manažéri a predajcovia poisťovne dostali ako pracovnú odmenu od svojich šéfov pobyt s nezvyčajným bonusom. Z roboty ich poslali si poriadne užiť s prostitútkami! Niekto sa však pochválil tam, kde nemal a teraz majú o tento ich luxusný výlet záujem médiá aj ich partnerky.

Seriózna poisťovňa poslala svojich sto najlepších predajcov a manažérov do Budapešti. Že pôjde o netradičný výlet im bolo jasné hneď. "Pri vchode nás skontrolovali ako pri bezpečnostnej prehliadke na letisku," hovorí svedok budapeštianských orgií.

Za pikantnými odmenami stála nemecká firma a tak musel byť vo všetkom poriadok a nemohlo ísť o žiaden bordel. O pánov sa staralo dvadsať slečien, ktoré mali náramky rôznych farieb, podľa ktorých vedeli do akej miery sú im k dispozícii. "Po každom styku dostali na ruku pečiatku, aby sa potom vedelo, ako často ho mali," prezrádza ďalej svedok.

Napriek absencii kamier a fotoaparátov sa niekto prekecol a firma musela s pravdou von. "Môžeme potvrdiť, že pri jednom nočnom podujatí bolo prítomných 20 prostitútok," priznala hovorkyňa poisťovne Alexandra Klemme. Celý špás finančnú spoločnosť vyšiel na 83 000 eur.

Zdroj: ISIFA/ilustračné

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:20 Dr. Dokonalý
06:00 Krimi
06:35 Noviny TV JOJ
05:40 Súdna sieň
06:40 Súdna sieň
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
05:15 Súdna sieň
05:55 HESLO
06:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:30 Vévodkyně
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě