FOTO: Majiteľka nafarbila svoju dogu na ružovo. Dôvod vás zaskočí

04.02.2019 10:42 Noviny.sk Zahraničie
FOTO: Majiteľka nafarbila svoju dogu na ružovo. Dôvod vás zaskočí Zdroj: Facebook- Jessica Williams/Youtube
KENTUCKY / Ľudia mali z jej psa strach, a tak podnikla nezvyčajné riešenie - radikálnu zmenu dogy. Päťmesačné šteňa celé, vrátane labiek, nafarbila na ružovo. Svoj nápad si pochvaľuje a dokonca sa stal internetovým virálom.

;fbclid=IwAR0uTqkGUyb07XSt3cNEOWJfjqaUxt-1_nvx8XnE3tDHVG8vhpkiv6qp-Xc

Šteňa menom Drama je už piatou dogou 21- ročnej Jessici Williamsovej z Fort Campbellu v Kentucky. Keďže sa ľudia jej domáceho miláčika báli, rozhodla sa ho nafarbiť práve na ružovo. Od tej doby sa jej psa vraj okoloidúci neboja a tvrdí, že to bol skvelý nápad. "Ľudia sa všeobecne boja veľkých plemien psov. Všimla som si, že k mojim psom sa ľudia nepribližujú tak často, ako k tým malým," vyjadrila sa. 

Dramu nechala nafarbiť 22. januára a zaplatila za to v prepočte približne 88 eur. Jej rozhodnutie sa po zverejnení fotiek a videa na internete, stalo okamžite virálom. "Keď sú psy nafarbené na ružovo alebo fialovo, je oveľa ľahšie sa socializovať. A Drama je taktiež niekedy dôvodom, že sa ľudia začnú usmievať," pochvaľuje si Jessica. Procedúru zatiaľ so svojou dogou podstúpila iba raz. Až keď farba vybledne, zopakuje to. "Uistili sme sa, že farbenie je pre ňu bezpečné a ona si to užíva. Je to pre ňu ako wellness deň. Bohužiaľ, je ale farboslepá, takže nevidí ako úžasne vyzerá," poznamenala. 

Aj keď väčšina ľudí na ňu reaguje pozitívne, nájdu sa aj takí, ktorí ju osočujú z týrania zvierat. "Dokonca som kvôli tomu dostala aj vyhrážku smrti. V skutočnosti sú ale všetky moje psy hýčkané viac ako mnohí ľudia," dodala majiteľka. 

Slávna hudobná hviezda si dala dokonca naklonovať psa. Ktorá hviezda to bola, a prečo tak urobila sa dozviete vo videu TU:

Zdroj: noviny.sk/novinky.cz

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:20 VŠETKO ČO MÁM RÁD
15:00 Súdna sieň
15:50 Súdna sieň
13:35 DEDIČSTVO
14:55 Profesionáli II.
15:55 Simpsonovci I.
13:20 Doktori II.
14:20 Kosti XII.
15:15 Kosti XII.
14:10 Medzi nami zvieratkami
14:20 Rybičky Flip a Flap
14:25 Sníček
12:30 Podfukáři
14:35 Skleněné peklo
16:15 Skoro dospělá