Po dvadsiatich rokoch snaženia porodila žena (60) dcéru. Muž ju vzápätí opustil

Po dvadsiatich rokoch snaženia porodila žena (60) dcéru. Muž ju vzápätí opustil

NOVI PAZAR / Pár zo Srbska strávil 20 rokov úpornou snahou o dieťa. Podarilo sa im to v čase, keď tomu už nikto neveril. Atifa Ljačič porodila v júni vo veku necelých 60 rokov. Narodilo sa jej zdravé dievčatko. Namiesto rodinnej radosti však prišlo trpké prekvapenie - partner ju opustil.

Atifa Ljajič pracovala v miestnej textilnej fabrike a celý život snívala o dieťati, píše portál dnevne.rs. S jej partnerom, 68-ročným Šerifom Nokičom, sa to však dlhých 20 rokov nepodarilo. Až doteraz. V júni Atifa konečne porodila zdravú dcéru Alinu. Posledný trimester bola 59-ročná rodička pre vysokorizikové tehotenstvo hospitalizovaná. Keď napokon všetko dobre dopadlo a rodičia sa mohli tešiť z vytúženej dcérky, situácia sa zvrtla. Novopečený otec sa rozhodol, že otcom byť nechce a Atifu a Alinu opustil.

Tvrdil totiž, žeby nezniesol nočný plač a potrebuje dostatok spánku. "Dostala, čo chcela a teraz je šťastná," hovorí Nokič. Dodáva, že nie je najzdravší, trpí cukrovkou a má slabé srdce. Ani Atifa však na tom nie je zdravotne najlepšie, má vysoký tlak. Je však odhodlaná postarať sa o dcérku najlepšie, ako sa bude dať.

Finančne na tom novopečená mamička tiež nie je dobre, napriek tomu, že je sesternicou srbského ministra obchodu a podpredsedu vlády, Rasima Ljajiča. "Viem, že to nebude ľahké, ale stále verím, že jestvujú dobrí ľudia, ktorí mi pomôžu," hovorí s nádejou Atifa. Malá  Alina nebude mať ani otcove meno, nakoľko ten ju odmieta prijať za svoju. Nakoľko je dieťa počaté z darcovských spermií, test otcovstva je irelevantný.

Zdroj: dnevne.rs/noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH - EUROJACKPOT
19:30 ŽREBOVANIE
19:35 Profesionáli II.
20:35 Obávaný bojovník
14:15 Nákupné maniačky
20:10 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet
21:00 INKOGNITO
19:15 Sníček
19:35 Fix a Foxi II.
20:00 Príbehy dvoch myší II.
18:35 Hon na skřítky
20:15 Muž na pravém místě
22:10 Kurýr: Restart