Po dvadsiatich rokoch snaženia porodila žena (60) dcéru. Muž ju vzápätí opustil

Po dvadsiatich rokoch snaženia porodila žena (60) dcéru. Muž ju vzápätí opustil

NOVI PAZAR / Pár zo Srbska strávil 20 rokov úpornou snahou o dieťa. Podarilo sa im to v čase, keď tomu už nikto neveril. Atifa Ljačič porodila v júni vo veku necelých 60 rokov. Narodilo sa jej zdravé dievčatko. Namiesto rodinnej radosti však prišlo trpké prekvapenie - partner ju opustil.

Atifa Ljajič pracovala v miestnej textilnej fabrike a celý život snívala o dieťati, píše portál dnevne.rs. S jej partnerom, 68-ročným Šerifom Nokičom, sa to však dlhých 20 rokov nepodarilo. Až doteraz. V júni Atifa konečne porodila zdravú dcéru Alinu. Posledný trimester bola 59-ročná rodička pre vysokorizikové tehotenstvo hospitalizovaná. Keď napokon všetko dobre dopadlo a rodičia sa mohli tešiť z vytúženej dcérky, situácia sa zvrtla. Novopečený otec sa rozhodol, že otcom byť nechce a Atifu a Alinu opustil.

Tvrdil totiž, žeby nezniesol nočný plač a potrebuje dostatok spánku. "Dostala, čo chcela a teraz je šťastná," hovorí Nokič. Dodáva, že nie je najzdravší, trpí cukrovkou a má slabé srdce. Ani Atifa však na tom nie je zdravotne najlepšie, má vysoký tlak. Je však odhodlaná postarať sa o dcérku najlepšie, ako sa bude dať.

Finančne na tom novopečená mamička tiež nie je dobre, napriek tomu, že je sesternicou srbského ministra obchodu a podpredsedu vlády, Rasima Ljajiča. "Viem, že to nebude ľahké, ale stále verím, že jestvujú dobrí ľudia, ktorí mi pomôžu," hovorí s nádejou Atifa. Malá  Alina nebude mať ani otcove meno, nakoľko ten ju odmieta prijať za svoju. Nakoľko je dieťa počaté z darcovských spermií, test otcovstva je irelevantný.

Zdroj: dnevne.rs/noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:35 Súdna sieň
09:35 Súdna sieň - NOVÉ PRÍPADY
10:40 Pod povrchom
08:30 Simpsonovci XII.
09:30 Futurama VII.
10:00 Ako som spoznal vašu mamu
07:40 SLADKÝ ŽIVOT
09:30 Nákupné maniačky
10:50 NOVÁ ZÁHRADA
08:35 Krtko
08:50 Mášine rozprávky
08:55 Oskar v balóne
08:30 Ríše hraček
10:10 Cvokař
12:00 Madea vás ochrání