Po dvadsiatich rokoch snaženia porodila žena (60) dcéru. Muž ju vzápätí opustil

Po dvadsiatich rokoch snaženia porodila žena (60) dcéru. Muž ju vzápätí opustil

NOVI PAZAR / Pár zo Srbska strávil 20 rokov úpornou snahou o dieťa. Podarilo sa im to v čase, keď tomu už nikto neveril. Atifa Ljačič porodila v júni vo veku necelých 60 rokov. Narodilo sa jej zdravé dievčatko. Namiesto rodinnej radosti však prišlo trpké prekvapenie - partner ju opustil.

Atifa Ljajič pracovala v miestnej textilnej fabrike a celý život snívala o dieťati, píše portál dnevne.rs. S jej partnerom, 68-ročným Šerifom Nokičom, sa to však dlhých 20 rokov nepodarilo. Až doteraz. V júni Atifa konečne porodila zdravú dcéru Alinu. Posledný trimester bola 59-ročná rodička pre vysokorizikové tehotenstvo hospitalizovaná. Keď napokon všetko dobre dopadlo a rodičia sa mohli tešiť z vytúženej dcérky, situácia sa zvrtla. Novopečený otec sa rozhodol, že otcom byť nechce a Atifu a Alinu opustil.

Tvrdil totiž, žeby nezniesol nočný plač a potrebuje dostatok spánku. "Dostala, čo chcela a teraz je šťastná," hovorí Nokič. Dodáva, že nie je najzdravší, trpí cukrovkou a má slabé srdce. Ani Atifa však na tom nie je zdravotne najlepšie, má vysoký tlak. Je však odhodlaná postarať sa o dcérku najlepšie, ako sa bude dať.

Finančne na tom novopečená mamička tiež nie je dobre, napriek tomu, že je sesternicou srbského ministra obchodu a podpredsedu vlády, Rasima Ljajiča. "Viem, že to nebude ľahké, ale stále verím, že jestvujú dobrí ľudia, ktorí mi pomôžu," hovorí s nádejou Atifa. Malá  Alina nebude mať ani otcove meno, nakoľko ten ju odmieta prijať za svoju. Nakoľko je dieťa počaté z darcovských spermií, test otcovstva je irelevantný.

Zdroj: dnevne.rs/noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:00 NOVINY O 17:00
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:05 Simpsonovci XIV.
17:35 Kosti
18:30 Kosti
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie II.
17:30 Pat a Mat
17:40 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
17:50 Zabi nudu! II.
16:55 Něco na těch mužích je
18:25 Moje krásná učitelka
20:15 Brána válečníků