Pilotka vydesila cestujúcich, trápil ju rozvod

Pilotka vydesila cestujúcich, trápil ju rozvod

TEXAS / Pilotka americkej leteckej spoločnosti United Airlines sa v sobotu v texaskom Austine dostavila na let v civile a vyzvala pasažierov na hlasovanie, či sa má prezliecť do uniformy. Šokovaným cestujúcim potom oznámila, že nevolila Donalda Trumpa ani Hillary Clinton, pretože ide o "bandu klamárov". O incidente v nedeľu informovalo vedenie United Airlines.

Letecká spoločnosť sa v nedeľňajšom vyhlásení pasažierom ospravedlnila, meno problematickej pilotky ale novinárom odmietla oznámiť. Mnohí z cestujúcich podľa agentúry AP lietadlo opustili a odmietli cestu do San Francisca nastúpiť.

"Chcela, aby sme hlasovali, či sa má prezliecť," povedala americkej televízii kpix Pam O'Neal po pristátí v Kalifornii. "Uvedomili sme si, že sa deje čosi, čomu nikto nerozumie. Ešte teraz sa trasiem, vyzerala, že nie je mentálne v poriadku," zverila sa.

Svoje vystúpenie ukončila pilotka výpoveďou o svojom práve prebiehajúcom rozvode. Cestujúcim potom vraj oznámila, že môžu lietadlo opustiť, ak sa necítia dobre, píše web ktla5.

Let z Austinu do San Francisca mal pre incident polhodinové meškanie. Stroj pilotovala náhradná posádka

;

Zdroj: noviny.sk/ktla5

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

14:30 Kráľ Škorpión 2: Návrat kráľa
17:00 Cumlikátor
19:00 Krimi
14:45 Zlato v garáži III.
15:10 Šlamastika
16:55 Vráť sa mi
12:40 Všetko čo mám rád
15:20 Nikto nie je dokonalý
16:50 Inkognito
14:55 Tashiho svet
15:05 Bob a Bobek králiky z klobúka
15:15 Jahôdka a jej kamaráti I.
14:45 Král Vánoc
16:30 Victor Davis: Cesta na vrchol
18:10 Jeden a půl rytíře