Električka v Miláne narazila do budovy, jeden človek zomrel. Ďalších 40 sa zranilo
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
MILÁNO / Jeden človek zomrel a približne štyridsať ďalších utrpelo poranenia pri piatkovom vykoľajení električky v centre Milána. TASR o tom informuje podľa správ agentúr ANSA a AFP.
Vykoľajenie električky v Miláne
Električka narazila do budovy
Električka č. 9 sa z dosiaľ neznámych príčin okolo 16.00 h vykoľajila a narazila do budovy. Na mieste zasahuje niekoľko sanitiek a hasičských áut. Podľa viacerých talianskych médií sú pod električkou stále uviaznutí ľudia.
Agentúra ANSA uvádza, že 39 ľudí bolo prevezených do nemocníc a jeden je vo vážnom stave. "Myslel som si, že je to zemetrasenie. Sedel som a spadol som na zem spolu s ostatnými pasažiermi. Bolo to hrozné," uviedol jeden z cestujúcich. V meste sa v súčasnosti koná týždeň módy.