Vládne vozidlo malo pri Žiline nehodu. Skončilo v betónových zábranách

Vládne vozidlo malo pri Žiline nehodu. Skončilo v betónových zábranách

ŽILINA / V stredu krátko popoludní mali zamestnanci úradu vlády v Žiline nehodu. Auto, ktoré šoféroval skúsený 50-ročný vodič skončilo v betónových deliacich pásoch po tom, čo do nich narazilo šedé auto. Našťastie sa pri nehode nikto nezranil.

Zamestnancov úradu vlády viezol šofér z Budatína smerom na Bratislavu, prešli sotva pár kilometrov, keď im cestu na Kragujevskej ulici skrížil šedý Nissan. "Vychádzal som z parkoviska, prechádzal som do ľavého pruhu a narazil do mňa," opísal situáciu vodič Nissanu. 

​Následne vládne vozidlo, v ktorom sa okrem vodiča viezli ďalší traja ľudia, narazilo aj do betónových zátarasov. "Žiadny úraz sa nestal," dodal vodič. 

Betónové deliace pásy skončili po silnom náraze v protismere. Tie dostali späť na svoje miesto až hasiči. Vodič Nissanu na Sviatok práce len tak ľahko nezabudne. Do Žiliny si šiel iba po súčiastku, nakoniec bude mať kopec roboty so svojim poškodeným autom.

"Alkohol u vodičov zistený nebol, vodičovi Nissanu bola v blokovom konaní uložená pokuta za priestupok," informoval policajný hovorca Radko Moravčík. 


Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

12:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:30 Vražedné čísla
15:30 Vražedné čísla
11:45 Áno, šéfe USA III.
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
13:55 DEDIČSTVO
12:00 Vražedné Miami II.
13:00 Presne takto o rok
14:00 Dr. House I.
12:15 Medzi nami zvieratkami
12:25 Krtko
12:35 Bolek a Lolek idú do sveta
10:40 Footloose: Tanec zakázán
12:45 Příšerky pod hladinou
14:30 Továrna na sny