Obrovský štáb nakrúca veľkolepú svadbu v Tatrách

Obrovský štáb nakrúca veľkolepú svadbu v Tatrách

KEŽMAROK / Osemdesiatčlenný štáb Perinbaby nakrúca v týchto dňoch pod Tatrami veľkolepú svadbu. Filmári si spišský región obľúbili tak veľmi, že sa sem plánujú ešte niekoľkokrát vrátiť.

Filmári, ktorí dorazili pod biele Tatry si prekvapilo želali, aby nesnežilo a aby im počas svadobného nakrúcania svietilo slnko. V Kežmarku sa totiž paradoxne pri už treskúcej zime nakrúcali letné zábery. Pre hercov bolo teda občas komplikované tváriť sa, že im nie je chladno. "Ono sa to nezdá, ale mám pod tým nejaké vrstvy, ale je to úplne jedno, pretože mám dobové topánky a jednoducho mrznem," prezrádza hlavný hrdina rozprávky Lukáš Frlajs.

Takmer celý dej jednej z najslávnejších slovenských rozprávok sa nakrúcal a bude nakrúcať na Spiši. Štáb na miesto pricestoval už po tretí krát a plánujú tam stráviť aj celé budúce leto. Podľa producentky má Spiš to, čo niekde inde nenájdete: "Keď otočíte kameru vidíte menšie hory a keď otočíte potom vidíte tie obrovské hory, tie Belianske Tatry a to je veľmi krásne," hovorí Deana Jakubisková.

Na nádvorí kežmarského hradu pretiekli nie litre vína, ako by sa na svadbu patrilo, ale množstvo horúceho čaju. Potrebovali ho všetci, pretože mrzli kameramani, režisér, herci aj komparzisti. Nakrúcalo sa nielen na nádvorí hradu, ale aj v kostolíku, v kežmarskej pamiatke UNESCO, a jeho farár Roman Porubän priznal, že takú svadbu tam veru ešte nemal.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

07:30 Súdna sieň
08:40 Súdna sieň
09:50 OCHRANCOVIA
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:45 Najkrajšie bývanie I.
09:50 Hľadá sa dom pre milionárov II.
07:30 Nákupné maniačky
09:00 Najlepšie torty
10:20 KLENOT TV
08:30 Mášine rozprávky
08:35 Oskar v balóne
08:50 Medzi nami zvieratkami
08:00 Belmondo
09:50 Kouzelný Valentýn
11:30 Domácnost naruby