Sestra kamaráta Petra Končeka (†26): Nemôžeme tomu uveriť

Sestra kamaráta Petra Končeka (†26): Nemôžeme tomu uveriť

Devätnásťročnému mladíkovi, ktorý mal sedieť v aute s Petrom Končekom sa stalo osudným to, že chcel byť skôr doma so svojou rodinou. Podľa príbuzných požiadal bývalého superstáristu o nočný odvoz z práce. Tragická nehoda sa stala vo štvrtok nadránom.

Peter Konček išiel údajne do Nitry pre Mária na ubytovňu. Nehoda sa stala, keď sa vracali späť. 19-ročný Mário totiž pracoval v závode pri Galante, ale býval v Nitre. Keďže v piatok bol voľný deň a chcel sa dostať domov, dohodol sa s Petrom Končekom, že ho odvezie. Do Nových Zámkov mu totiž už nešiel žiadny spoj.

Sestra Mária (†19): Bol veľmi mladý...

"Prišiel z roboty a Peter Konček išiel pre neho do Nitry," potvrdila nám mladíkova sestra. Keď sa však chlapec nevrátil domov, rodina si spočiatku myslela, že zostal predsa len v Nitre. VIAC TU.

Polícia zatiaľ  nepotvrdila, že v aute smrti sedel práve Mário. Telo zhorelo na nepoznanie a čakajú na testy DNA. Mnohé veci, ktoré sa však na mieste našli, patrili práve mladíkovi. Sestra tam dva dni po nehode objavila aj jeho hodinky.

Chcel byť s rodinou doma?

Nehoda sa stala vo štvrtok nadránom. Luxusný Bavorák vo vysokej rýchlosti prebiehal dodávku. Auto však dostalo šmyk a vrazilo do stromu. Vozidlo sa rozlomilo ešte na 3 časti a začalo horieť. Peter Konček ako aj možný spolujazdec 19-ročný Mário boli na mieste mŕtvi. VIAC TU.

Sestra Mária, kamarát Petra Končeka, autonehoda Zdroj: TV JOJ

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:25 Simpsonovci XXIV.
06:00 DIVOKÉ KONE II.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:40 Profesionáli VI.
06:20 TIPOS INFO
06:25 NAŠI III.
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:10 Albert spoznáva svet
06:35 Góóól! III.
08:20 Barva vítězství
10:45 Moliere