Telefonát od suseda: Horí vám reštaurácia, utekajte!

Telefonát od suseda: Horí vám reštaurácia, utekajte!

Horí vám reštaurácia, rýchlo utekajte - to boli slová, ktoré si vo štvrtok v noci vypočula v telefóne majiteľka reštaurácie v Uliči. Zavolal jej sused. Ten, ktorý našťastie začal ihneď reštauráciu hasiť vedrami s vodou. Na poschodí budovy však spal hosť... Podľa polície ide o úmyselné podpálenie. Miestni už aj majú tip, kto by to mohol mať na svedomí.

Sused si oheň všimol ako štvrtý už o pol štvrtej ráno. Okamžite zavolal majiteľke a pustil sa sám do hasenia. Podľa predbežných zistení ide o úmyselné podpálenie. "Tu je nejaké drievko, tepláky a zápalky. Takže ešte ďalšie ohnisko tu chceli urobiť," hovorí majiteľka Svetlana.

V reštaurácii spal hosť...

Hasiči požiar zlikvidovali skutočne v poslednej sekunde, horná časť budovy je totiž z dreva. Navyše bol na poschodí ubytovaný aj hosť. Ak by ho nezobudili, mohol mať tento požiar tragické následky.

Majiteľka ostala zhrozená. V dedine nemá podľa vlastných slov žiadnych nepriateľov. Aj tak majú miestni tip na človeka, ktorý by za požiarom mohol stáť. To, či sa trafili, ukáže až policajné vyšetrovanie.

Zdroj: SITA/ilustračné

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:15 NOVÁ ZÁHRADA
06:05 DEDIČSTVO
07:25 Panelák
05:10 Hoď svišťom II.
05:45 POLICAJTI V AKCII
06:40 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:40 Děkan Spanley
07:30 Rodinný víkend
09:25 Zašlá sláva Marca Pease