Telefonát od suseda: Horí vám reštaurácia, utekajte!

Telefonát od suseda: Horí vám reštaurácia, utekajte!

Horí vám reštaurácia, rýchlo utekajte - to boli slová, ktoré si vo štvrtok v noci vypočula v telefóne majiteľka reštaurácie v Uliči. Zavolal jej sused. Ten, ktorý našťastie začal ihneď reštauráciu hasiť vedrami s vodou. Na poschodí budovy však spal hosť... Podľa polície ide o úmyselné podpálenie. Miestni už aj majú tip, kto by to mohol mať na svedomí.

Sused si oheň všimol ako štvrtý už o pol štvrtej ráno. Okamžite zavolal majiteľke a pustil sa sám do hasenia. Podľa predbežných zistení ide o úmyselné podpálenie. "Tu je nejaké drievko, tepláky a zápalky. Takže ešte ďalšie ohnisko tu chceli urobiť," hovorí majiteľka Svetlana.

V reštaurácii spal hosť...

Hasiči požiar zlikvidovali skutočne v poslednej sekunde, horná časť budovy je totiž z dreva. Navyše bol na poschodí ubytovaný aj hosť. Ak by ho nezobudili, mohol mať tento požiar tragické následky.

Majiteľka ostala zhrozená. V dedine nemá podľa vlastných slov žiadnych nepriateľov. Aj tak majú miestni tip na človeka, ktorý by za požiarom mohol stáť. To, či sa trafili, ukáže až policajné vyšetrovanie.

Zdroj: SITA/ilustračné

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:20 ZÁCHRANÁRI
16:10 NAŠI II.
16:45 NAŠI II.
14:55 Panelák
15:40 Profesionáli II.
16:40 Simpsonovci XXI.
14:50 Kosti II.
15:50 Tlkot srdca
16:45 Klamári I.
15:15 Jahôdka a jej kamaráti I.
15:40 Lovci drakov
16:05 Malý Elvis a priatelia
15:15 Holka k sežrání
17:00 Můj šálek kávy
18:40 Andy Summers - Autobiografie