Mladík (18) chcel nožom zabiť mamu a sestru!

Mladík (18) chcel nožom zabiť mamu a sestru!

V jednom zo zvolenských panelákov bolo v noci z pondelka na utorok poriadne rušno. Vyčíňal tam totiž 18-ročný mladík, ktorý sa s nožom v ruke vyhrážal svojej mame a staršej sestre.

Martin mame a sestre najprv vulgárne nadával, neskôr sa však jeho útok vystupňoval. Z kuchyne vzal nôž s 15 centimetrovou čepeľou a dvom ženám sa vyhrážal zabitím. Na krik však zareagoval sused, ktorý prišiel na pomoc. "Bol tam krik a buchot... Ja už som to tam bol párkrát riešiť," priznal.

Martin z bytu odišiel, no opäť sa vrátil chvíľu pred polnocou. Jeho zlosť si odniesli vchodové dvere. Keď ho mama do bytu pustila, so slovami „ja vás zabijem“ zaútočil päsťami, mamu kopol do chrbta. Suseda vraví: "Ona aj s dcérou museli ísť na pohotovosť."

Medzitým však už susedia zavolali na políciu. Agresívny mladík údajne napadol aj policajta. "Polícia mladého muža zadržala a bolo voči nemu vznesené obvinenie z nebezpečného vyhrážania sa," informuje hovorkyňa KR PZ Banská Bystrica Petra Vašková.

Rodinu 18-ročného mladíka sa nám v utorok zastihnúť nepodarilo. Podľa našich informácií však nejde o Martinov prvý útok. Už v minulosti mal údajne problémy s alkoholom a drogami. Petra Vašková: "Po konzultácii s lekárom bol mladý muž umiestnený do zdravotníckeho zariadenia. Do vyšetrovania budú prizvaní aj znalci z odboru zdravotníctva."

Až ich výsledky ukážu, či bol Martin za svoje agresívne správanie voči rodine zodpovedný.

Zdroj: TV JOJ

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ/Katarína Juríčková

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:15 NOVÁ ZÁHRADA
06:05 DEDIČSTVO
07:25 Panelák
05:10 Hoď svišťom II.
05:45 POLICAJTI V AKCII
06:40 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:40 Děkan Spanley
07:30 Rodinný víkend
09:25 Zašlá sláva Marca Pease