VIDEO: Veľká razia kukláčov! Drogový boss skončil v putách

VIDEO: Veľká razia kukláčov! Drogový boss skončil v putách

Úrad boja proti organizovanej kriminalite úspešne zasiahol proti distribútorom syntetických drog! Hlavný organizátor aj s pomocníkom skončili v rukách policajtov. Zaistiť sa im podarilo aj výrobňu nebezpečnej drogy fentanyl. Muži drogami zásobovali celé západné a južné Slovensko! Na krku majú nedovolené ozbrojovanie a obchodovanie so zbraňami.

Na videozázname, ktorý zverejnila polícia, vidieť kukláčov zadržiavajúcich organizátora výroby a predaja drog. Už v auguste o tom svojom čine policajti informovali verejnosť. Zaistili pritom kompletnú výrobňu a fentanyl za 240 tisíc eur! "Fentanyl je mnohonásobne účinnejší ako heroín," hovorí o droge odborník na závislosti Ľubomír Okruhlica.

Hlavný organizátor však až doteraz unikal. Podľa policajtov je to 49-ročný muž z Macedónska, Bujar S. Pomoc mu zase poskytoval 49-ročný Jozef V. z Bratislavy. Zásobovali nielen celý bratislavský kraj, ale aj západné a južné Slovensko.

Drogy, zbrane a pekných pár eur

Počas piatich domových prehliadok a šiestich prehliadok ďalších priestorov zadržali aj väčší arzenál zbraní. "Jednu útočnú pušku, tri samopaly, jednu samonabíjaciu pištoľ, slzotvorný granát, dve tritonové náložky, ktoré sa používajú v ozbrojených silách," informovala policajná hovorkyňa Denisa Baloghová.

A aby toho nebolo málo, aj 20 tisíc eur, 16 jednorazových dávok marihuany a prípravok na riedenie drog... Gang je teraz v rukách polície. A k dvom mužom pribudol aj organizátor s pomocníkom. Hrozí im až 15 rokov za mrežami.

Zdroj: TV JOJ/ilustračné

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:05 Rodinné záležitosti
14:30 Súdna sieň
15:35 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
13:15 Simpsonovci XXII.
13:45 Simpsonovci XXIII.
14:10 Kutyil s.r.o. II.
13:00 JAG IV.
14:00 Tajomstvá a lži I.
15:00 Policajt z L.A.
13:15 Malý medvedík
13:40 Policajná hliadka
14:05 Robošváb II.
13:15 Kid
15:15 Děda nebo trenér
16:50 Růžový a černý