Jasno
27°
Bratislava
Stela
3.10.2023
Prípad troch zakopaných mŕtvych bábätiek. Novorodencov muž počal so svojou dcérou
Zdielať na

Prípad troch zakopaných mŕtvych bábätiek. Novorodencov muž počal so svojou dcérou

Zdroj: TASR

VARŠAVA / V pivnici rodinného domu našla polícia telá troch novorodencov. Obyvatelia obce vedeli, že niečo v dome nie je v poriadku. O rodinu sa zaujímala aj sociálka. Informuje o tom portál tn.cz.

Polícia našla zakopané telá troch novorodencov v pivnici rodinného domu v poľskej obci Czerniki. Otcom detí má byť 54-ročný Piotr G., ktorý deti splodil so svojimi dvomi dcérami. Matkou dvoch novorodencov má byť 20-ročná Paulina. O prípade informoval portál tn.cz

Práve Paulína bola pod prísnou kontrolou svojho otca, píše portál Polsat News. Dvojica sa podľa miestnych netajila tým, že tvoria pár. "Paulina bola do svojho otca, ktorého nazývala Piotr, úplne zamilovaná," povedal obyvateľ obce. O rodinu sa v minulosti zaujímala sociálka. S Piotr bol riešený aj vo veci týrania. Riešil sa aj incest. 

Podľa starostu na situáciu upozornila učiteľka. Tá si totiž všimla, že Paulina už nemá bruško. "Dostali sme informácie, že Paulina je tehotná a zrazu už nebola. Pod zámienkou rozhovoru s postihnutým bratom bola u nich sociálna pracovníčka, ktorá získala nejaké poznatky," doplnil Pick. Práve sociálka následne kontaktovala štátne zastupiteľstvo. To ešte nemalo žiadne informácie o vzťahu otca s dcérou. Oznámenie sa týkalo len toho, že žena bola tehotná a mohla porodiť. Dieťa však nikto nevidel. 

Necelé dva týždne po tom polícia v pivnici domu vykopala telíčka bábätiek. U jedného pitva dokázala, že sa narodilo len pred pár týždňami, píše portál Wiadomosci. Polícia zadržala Piotra G. aj s dcérou Paulinou. Muž bol obvinený z vraždy troch novorodencov a dvoch prípadov incestu. Obvinená je aj Paulina z dvojnásobnej vraždy a taktiež z incestu. Toho sa na rozdiel od mladšej sestry mala dopustiť dobrovoľne. V prípade odsúdenia im hrozí i doživotí.

Zdielať na

Súvisiace články

Najčítanejšie správy