Jasno
Bratislava
Bohdana
18.1.2022
Dôchodkyňa dobodala priateľa jej dcéry do hrudníka a krku. Muž zraneniam podľahol
Zdielať na

Dôchodkyňa dobodala priateľa jej dcéry do hrudníka a krku. Muž zraneniam podľahol

ZÁZRIVÁ / Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline obvinil 68-ročnú ženu z trestného činu vraždy. Ako informovala krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová, podľa doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že obvinená žena mala vo večerných hodinách v piatok, 3. decembra, v rodinnom dome v obci Zázrivá (okres Dolný Kubín) viackrát bodnúť do oblasti hrudníka, krku a ramena 43-ročného muža. Podľa informácií televízie JOJ mala byť obvinená v čase incidentu podgurážená alkoholom.

Podľa našich informácii sa mala stať tragická udalosť na prízemí domu. Počas incidentu mali byť v dome matka aj dcéra spolu s jej priateľom. Incident sa udial po slovnej roztržke. "Býva tam dcéra s mamou. Tuším, že nepracovali nikde, ale zneužívali, toho, čo býval pri nich," hovorí obyvateľ Zázrivej. 

Žena (68) mala niekoľkokrát zaútočiť nožom na priateľa jej dcéry. "Viackrát bodnúť do oblasti hrudníka, krku a ramena 43-ročného muža, čím došlo
k zasiahnutiu jeho životne dôležitých orgánov. Napadnutý muž utrpel vážne život ohrozujúce zranenia, na následky ktorých zomrel," informuje hovorkyňa KR PZ Žilina Gabriela Kremeňová. 

Podľa miestnych v čase udalosti dcérine deti z predchádzajúceho vzťahu doma neboli. "Mali, ale údajne ich zobral predošlý muž. Deti som videl chodiť, ale len cez prázdniny," tvrdí obyvateľ Zázrivej. 

Vyšetrovateľ už obvinil 68-ročnú ženu z trestného činu vraždy. "Počas procesných úkonov bol zaistený nôž, ktorý bude podrobený expertíznemu skúmaniu. Vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval podnet na návrh na vzatie obvinenej ženy do väzby," hovorí Kremeňová. 

Najčítanejšie